Argentínsky hviezdny útočník Sergio Agüero omdlel počas prestávky, previezli ho do nemocnice

Sergio Aguero, Chidozie Awaziem, John Obi Mikel
Útočník argentínskej futbalovej reprezentácie Sergio Agüero počas prípravného zápasu proti Nigérii. Foto: SITA/AP

KRASNODAR 14. novembra (WebNoviny.sk) – Útočník argentínskej futbalovej reprezentácie Sergio Agüero omdlel počas polčasovej prestávky utorkového prípravného duelu medzi Argentínou a Nigériou, ktorý sa konalv ruskom Krasnodare.

Dvadsaťdeväťročného zakončovateľa Manchestru City okamžite previezli do miestnej nemocnice.

Na chvíľu stratil vedomie a previezli ho do nemocnice na testy,“ uvádza sa na twitteri Argentínskej futbalovej asociácie. Sergio Agüero v prvom polčase strelil jeden gól, Argentína napokon podľahla Nigérii 2:4.