Armin van Buuren predstaví spektakulárnu show v Bratislave

ARMIN ONLY ‘MIRAGE’ show
ARMIN ONLY ‘MIRAGE’ show

BRATISLAVA 16. decembra (WBN/PR) – Sme hrdí že Vám môžeme priniesť vôbec prvý koncert ktorý sa odohrá 10. jún 2011 v novozrekonštruovanej multifunkčnej aréne Ondreja Nepelu v Bratislave. Priamo po majstrovstvách sveta v hokeji sa v najväčšej a najmodernejšej slovenskej aréne uskutoční koncert, ktorý vyrazí dych aj najnáročnejšiemu návštevníkovi. Táto show bude jediná v rámci svetového turné Armin Only ‘Mirage’ ktorá sa bude konať v okruhu 600 km od, resp. okolo Bratislavy. Množstvo audio-vizuálnych highlightov, jedinečných vystúpení a prekvapujúcich hostí, ale hlavne človek ktorý to dokázal 4-krát za sebou! Najlepší DJ planéty, ARMIN VAN BUUREN. Je to po prvý krát čo DJ predstaví na Slovensku skutočný koncert. Svetová show šitá na mieru Bratislave jednou z najlepších produkčných agentúr na svete, renomovanou ALDA Events z Holandska. Bude to noc plná nečakaných prekvapení na ktorú tak skoro nezabudnete.

Armin van Buuren povedal o show: ´Je to skutočný unikát, koncert, ktorý prezentuje Dj, živé inštrumentálne vystúpenia, orchester, tanečníci s choreografiou, obrovská LED produkcia s exkluzívnymi videami, špeciálne pódium o rozlohe 500 m˛,… to je viac než divadlo, skôr opera… Pre mňa ‘Mirage’ vyjadruje pocit eufórie ktorú cítim ako odozvu z davu, pocity šťastia ktoré sa vytvárajú počas hrania môjho setu. V tej chvíli zdieľam moju vášeň k hudbe s každým okolo mňa. A keď ju zdieľame všetci spolu, to je akoby sa vytvorila nad davom prikrývka pozitívnej energie. Plne si to uvedomujem a počas tohto momentu dávam zo seba 200%. Pre mňa je ‘Mirage’ perfektným vyjadrením zachytenia tohto neuchopiteľného pocitu ktorý sa v tomto čase vytvorí.´

Armin van Buuren, štvornásobný víťaz prestížneho hlasovania DJ MAG Top 100 DJ (2007,2008,2009,2010) je pravý perfekcionista. Aj keď si udržuje miesto medzi najlepšími top DJmi sveta po viacero rokov, nezaspal na vavrínoch. Vždy sa nájde priestor na zlepšenie a takýto postoj vyžaduje aj od svojej crew a promotéra.

Show Armin Only ‘Mirage’ sa uskutoční na 5 kontinentoch, v 15 mestách a prvé vypredané vydania má už za sebou. Utrecht, Kiev a Buenos Aires boli svedkami tohto jedinečného predstavenia, ktoré navštívilo spolu 52 000 ľudí.

Zdroj: www.arminonly.sk

Vstupenky v predaji: www.ticketportal.sk/Podujatie_Search.asp?ID=15378

Trailer Armin Only ‘Mirage’: https://www.youtube.com/watch?v=mwIIJdYelHk

Promo video: https://www.youtube.com/watch?v=c9wKh9Rq3wo

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Armin van Buuren