Eden Hazard, Mark Noble
1
Mark Noble v súboji s Eden Hazardom v zápase 33. kola Premier League, v ktorom FC Chelsea na Stamford Bridge remizovala s WHU 1:1. Londýn, 8. apríl 2018.
8. apríla 2018 ŠportFutbal od Webnoviny.skSITA Diskusia()

Arsenal tesne zdolal Southampton, Chelsea doma iba remizovala

LONDÝN 8. apríla (WebNoviny.sk) – FC Chelsea iba remizoval na vlastnom ihrisku s West Hamom 1:1 v nedeľňajšom stretnutí 33. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaži Premier League.

Domácich dostal do vedenia v prvom polčase obranca César Azpilicueta, o vyrovnanie sa v druhom polčase postaral hosťujúci útočník Javier Hernández. „The Blues“ strácajú na štvrté miesto zabezpečujúce účasť v budúcom ročníku Ligy majstrov už 10 bodov.

Futbalisti Arsenalu zvíťazili nad Southamptonom 3:2. Dvoma gólmi sa zaskvel útočník „kanonierov“ Danny Welback. Arsenal si poistil šieste miesto v tabuľke, Southampton zostáva v pásme zostupu na 18. mieste.

Premier League – 33. kolo

• výsledky nedeľňajších zápasov

Arsenal – Southampton 3:2 (2:1)
Góly: 38. a 81. Welbeck, 29. Aubameyang – 17. Long, 73. Austin, ČK: 90.+ Elneny – 90.+ Stephens

20. West Bromwich 33 3 12 18 26:52 21

Video: Koke načal Sporting v 23. sekunde, Arsenal aj Lazio strelili v Európskej lige po štyri góly Video: Chelsea nestačila na Tottenham, gólové vyslobodenie Arsenalu prišlo až v závere zápasu