Kuckova Parma schytala debakel, Ronaldo sa blysol hetrikom a vyhral aj Inter (video)

Cristiano Ronaldo, Nahitan Nandez, Juventus Turín, Cagliari, Serie A
Nahitan Nandez z Cagliari sa snaží zastaviť hviezdu "starej dámy" Cristiana Ronalda počas zápasu 18. kola Serie A. Turín, 6. január 2020.
  • aktualizované 7. januára 9:44

Slovenský futbalový reprezentant Juraj Kucka nezabránil vysokej prehre Parmy na ihrisku Atalanty Bergamo 0:5 v pondelňajšom zápase 18. kola Serie A. Kucka hral do 67. minúty a desať minút pred odchodom z trávnika dostal žltú kartu.

Zlatan Ibrahimovič v pondelok absolvoval obnovenú premiéru v talianskej najvyššej futbalovej súťaži. Švédsky útočník nastúpil za AC Miláno proti Sampdorii Janov z pozície náhradníka, ale neprispel k zmene bezgólového stavu. Rossoneri majú naďalej problémy v ofenzíve, v 18 dueloch dosiahli iba 16 presných zásahov.

Oveľa úspešnejší bol Juventus Turín, ktorý na domácom trávniku deklasoval Cagliari 4:0 aj vďaka hetriku Portugalčana Cristiana Ronalda. Z triumfu sa v pondelok tešili aj hráči Interu Miláno, ktorí triumfovali na pôde Neapola 3:1. Tím slovenského obrancu Milana Škriniara má na svojom konte 45 bodov rovnako ako druhý Juventus, no v porovnaní so „starou dámou“ má lepšie skóre.