Bezplatná oprava čelného skla s výhodou úspory do budúcnosti

Bez názvu
Foto: Hornet.sk

BRATISLAVA 30. októbra (WBN/PR) – Aj nepatrné poškodenie čelného skla je plné mikrotrhlín, ktoré sa zväčšujú prejazdom po nerovnostiach či prudkou zmenou teplôt (vplyvom mrazu). Výsledkom je väčšia prasklina a sklo je nutné vymeniť. HORNET® Autosklo pri včasnom zásahu vaše čelné sklo opraví a vy ušetríte v lepšom prípade 200,- EUR na spoluúčasti z prípadnej výmeny.

Ako predísť nemalým nákladom, poškodeniu bonusu či zdraženiu havarijného poistenia?

HAVARIJNE POISTENÍ ZA OPRAVU V HORNET AUTOSKLE NEPLATIA!

Autosklo Hornet® ponúka všetkým havarijne poisteným klientom jedinečnú príležitosť opraviť čelné sklo bezplatne, bez platenia spoluúčasti, bez poškodenia bonusu havarijného poistenia.

Ak je poškodenie na vašom čelnom skle menšie ako dvoj eurová minca a je viac ako 6 cm od okraja skla a mimo zorného poľa vodiča, je veľká pravdepodobnosť, že vaše čelné sklo bude možné opraviť a škoda nebude zarátavaná do škodového priebehu poistenia. Rozsah poškodenia odborne posúdi technik Hornet Autoskla.

Bez názvu
Foto: Hornet.sk

OPRAVOU V HORNET AUTOSKLE ZÍSKAVATE DO BUDÚCNOSTI MOŽNOSŤUŠETRIŤ NIEKOĽKO STO EUR, ČI ZÍSKAŤ VÝMENU ÚPLNE ZDARMA.

V prípade, že sa sklo opravované v Hornet Autoskle hocikedy v budúcnosti rozbije a bude potrebné ho vymeniť, v Hornet Autoskle vám ako vernému zákazníkovi a zodpovednému vodičovi ODRÁTAJÚ Z CENY VÝMENY sumu za všetky realizované opravy na vašom vozidle v Hornet Autoskle. Opravovaním čelného skla počas niekoľkých rokov tak môžete výrazne ušetriť aj niekoľko sto EUR, či získať výmenu úplne zdarma, neplatiť spoluúčasť a nepoškodiť bonus havarijného poistenia.

Ak už ste aj vy niekedy opravovali vaše čelné sklo v Hornet Autoskle, aj vám pri výmene odrátajú sumu všetkých opráv! Históriu vášho skla sledujú už od roku 2009.

Opraviť čelné sklo v Autoskle Hornet® sa TERAZ NAOZAJ OPLATÍ

Zverte Vaše vozidlo do rúk odborníkov! Do roku 2012 v Autoskle Hornet® vymenili viac ako 100.000 čelných skiel. Volajte bezplatne na 0800 10 20 20 alebo kliknite na www.hornet.sk.

V prípade, že sa vám počas doby záruky čokoľvek stane s vaším čelným sklom, bude to riešené v rámci záruky bezplatne, vrátane výmeny či opravy čelného skla.

*POZOR!!! V prípade nutnosti výmeny čelného skla, ZÍSKATE V AUTOSKLE HORNET® SPOLU S NOVÝM ČELNÝM SKLOM BEZPLATNÚ ROČNÚ ZÁRUKU NA AKÉKOĽVEK JEHO ĎALŠIE POŠKODENIE!

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom