Na D2 pri Kútoch obmedzili dopravu

kamión, diaľnica
Foto: ilustračné, SITA/Tomáš Benedikovič.

BRATISLAVA 19. augusta (WEBNOVINY) – Vodiči by sa mali pripraviť na týždňové dopravné obmedzenie na diaľnici D2 pri Kútoch.

Dôvodom je výstavba nového prejazdu cez stredný deliaci pás, informuje hovorca Národnej diaľničnej spoločnosti Marcel Jánošík.

Spoločnosť s výstavbou začína v pondelok. Prejazd v strednom deliacom páse bude potrebný pre odklon dopravy počas plánovanej opravy diaľničného mosta cez rieku Myjava.

Obmedzená bude doprava na diaľnici D2 v oboch smeroch, konkrétne na šiestom kilometri, a to do 27. augusta do 18:00. V oboch smeroch diaľnice obidva jazdné pruhy zachovajú, ale odklonia na úkor spevnenej krajnice.

Doprava bude usmernená dopravným značením.

Ivanskú cestu čiastočne uzatvorili

Ivanskú cestu v Bratislave čiastočne uzatvorili, uzávierka potrvá do 15. októbra. Dopravu obmedzili na 320-metrovom úseku, na mieste rekonštruujú križovatku pre budovanie dopravnej a technickej infraštruktúry v rámci stavby Pharos Bratislava, Letisko –západ.

Pre uzávierku dočasne posunú zastávku MHD Fatruny v smere na letisko približne 100 metrov pred jej súčasné miesto. Agentúru SITA informovala Martina Halušková z bratislavského magistrátu. Cesta bude riadne vyznačená dopravným značením a zariadeniami.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom