Na Slovensku sa objavil Superb so stočeným tachometrom o 607 tisíc kilometrov!

Asd 2.jpg

Realita ojazdených áut nenechá nikoho chladným a každému je jasné, že každé tretie auto predovšetkým z dovozu je viac či menej stočené. Takému autu sa snaží vyhnúť každý človek, ktorý si vyberá z nepreberného množstva ponúkaných vozidiel. Lenže čo keď sa niekto odváži ubrať autu hneď viac ako šesťstotisíc kilometrov a vy takéto auto kúpite?

Nestane sa vlastne skoro nič, pokiaľ sa na takúto skutočnosť nepríde alebo sa celý prípad nemedializuje tak, ako v tomto prípade. Mnohí ľudia keď prídu nato, že je ich auto stočené, proste ho len rýchlo predajú ďalej. Je to síce chyba, ale málokto chce riešiť vzniknuté problémy.

Pozrime sa na konkrétne auto, ktoré bolo o viac ako šesťstotisíc kilometrov omladené. Jedná sa o Škodu Superb 1.6 TDI 77 Kw, ktorá má prejdených 187 tisíc kilometrov a stojí 7300 eur. Teda v predaji na Slovensku. Predtým bol predaj v Česku za 5500 eur a s nájazdom 795 tisíc kilometrov. To už je iný kaliber.

Na celú vec prišiel návštevník Slovenského webu, kde sa auto predávalo a svoje zistenie si nenechal pre seba. Svojim spôsobom je šťastie, že nevymenil časti interiéru, aby zakryl nedostatky vplyvom vysokého nájazdu. Je treba si dávať veľký pozor na podvodníkov a mať auto s úplnou servisnou históriou s jasným nájazdom vozidla.

Pozri si fotografie:

Bgt.jpg

Iuz.jpg
Kjg.jpg
Dsa.jpg
Oiu.jpg
Rew.jpg
Afg.jpg
Sdf.jpg

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom