Banjo Band speváka Ivana Mládka zavíta do Bratislavy

Ivan Mládek
Foto: SITA/Lucia Makayová

BRATISLAVA 13. marca (WEBNOVINY) – Český spevák, skladateľ, textár a humorista Ivan Mládek vystúpi spolu s kapelou Banjo Band 19. marca v bratislavskom Ateliéri Babylon. Hosťami hudobno-zábavnej šou budú Lenka „Kalamity Jane“ Šindelářová, Lenka Plačková a Jan Mrázek. Vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal.

„Do Bratislavy sa vždy tešíme, máme tu množstvo dobrých kamarátov aj veľa dobrých krčiem. Reakcie na slovenských pódiách vrátane bratislavského sme mali vždy výborné, tak dúfam, že ani tentoraz nás nevypískajú. Diváci sa môžu tešiť na to, že sa aj tí najstarší členovia Banjo Bandu ešte stále udržia na nohách. Budeme síce sedieť, ale mám na mysli svižné príchody a odchody,“ povedal Mládek.

Bratislavské publikum sa podľa neho môže tešiť na hity ako Jožin z bažin či Dáša Nováková i množstvo iných piesní. „Samozrejme, zahráme aj známe skladby, ak si to bude publikum priať. A keď si to priať nebude, aj tak ich zahráme. Snažíme sa nevynechať žiadnu pieseň, ktorú naši priaznivci poznajú z médií a z nosičov. No program spestríme aj niektorými našimi menej známymi pesničkami, ktoré podľa nás zostali nepovšimnuté neprávom,“ uviedol ďalej 73-ročný rodák z Prahy.

Členovia Banjo Bandu počas koncertu poradia návštevníkom a návštevníčkam ako sa svojpomocne zbaviť problémov s prostatou, ako prekonať rekord v behu na lyžiach so zlomenou nohou či ako docieliť, aby sa sedem miliárd ľudí vošlo do Prahy. Lenka Plačková sa zase na pódiu predstaví so skrátenou verziou súťažnej hry Chcete byť milionárom?.

Video: Ivan Mládek Banjo Band – Švagr má bagr
Ivan Mládek a kapela Banjo Band

po prvý raz vystúpili v roku 1966. Okrem Česka a Slovenska koncertovali aj v Poľsku, Nemecku, Švajčiarsku, Belgicku, Rakúsku, USA a Rusku. Mládek zložil viac než 400 piesní, známy je aj vďaka televíznym zábavným programom. Venuje sa i písaniu humoristických poviedok a scenárov a maľovaniu.

Informácie pochádzajú od Nory Krchňákovej z agentúry Propaganda House a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ivan Mládek