Bankový Sliedič na slovenskom finančnom trhu

Finančná hitparáda LOGO

BRATISLAVA 15. júla (WBN/PR) – Finančná Hitparáda zverejnila po druhýkrát výsledky porovnania cenovo najvýhodnejších bankových produktov, ktoré realizuje s cieľom pomôcť klientom zorientovať sa na bankovom trhu a ušetriť. Zároveň uviedla novinku – službu Bankový Sliedič.

Internetový portál, ktorý sa zaoberá porovnávaním bankových produktov Finančná Hitparáda, pravidelne každý kvartál zverejňuje výsledky porovnávania podľa cenovej výhodnosti.

Víťazmi Finančnej Hitparády za 2.kvartál 2010 (od 1.4.2010 do 30.6.2010) sa stávajú:

1. Najvýhodnejšia hypotéka – Flexihypotéka/ VÚB banka

2. Najvýhodnejšia pôžička – Spotrebný úver bezúčelový/UniCredit Bank

3. Najvýhodnejšia kreditná karta – mKreditka/mBank

4. Najvýhodnejší bežný účet – Balík POHODA/ ČSOB

5. Najvýhodnejšie sporenie – FIX Konto/Privatbanka

Podrobné informácie o porovnaní na www.FinancnaHitparada.sk

Portál začal svoju činnosť v januári 2010. Doteraz zaznamenal viac ako 160 tis. návštev a celkom viac ako 490 tis. porovnaní. Návštevníci portálu majú najväčší záujem o porovnanie hypoték, sporiacich produktov a pôžičiek. Portál obsahuje viac ako 15.000 denne aktualizovaných údajov získavaných aj osobnými návštevami na pobočkách jednotlivých bánk.

Novinkou na stránke je služba Bankový Sliedič. Pokiaľ záujemca chce mať svoju banku pod kontrolou a byť informovaný o dôležitých zmenách, ktoré môžu mať vplyv na jeho peňaženku (napríklad zmeny cenníkov, či úrokov ), vyplní krátky dotazník a následne bude dostávať takéto informácie bezplatne formou krátkych zrozumiteľných mailových správ.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom