Beblavý si vystrelil z Danka, na profesia.sk hľadá za SNS ministra. Zn. súrne

Beblavy.jpg
Miroslav Beblavý hľadá ministra pre SNS Foto: SITA, www.profesia.sk - koláž WBN

BRATISLAVA 8. septembra (WebNoviny.sk) – Nezaradený poslanec parlamentu Miroslav Beblavý chce pomôcť SNS nájsť nového ministra školstva. Na portál profesia.sk preto zadal inzerát, kde záujemcov o túto funkciu hľadá.

Podmienkou pridelenia pracovnej pozície je predpokladaná schopnosť udržať sa vo funkcii aspoň jeden školský, ideálne aj kalendárny rok. Úspešný uchádzač bude podľa Beblavého organizovať branné cvičenia, kontrolovať používanie správneho fontu. Bude tiež hľadať prepojenie medzi pivovarníctvom a vedou.

Nový minister sa má zúčastňovať na tlačových konferenciách, pričom vystupovanie nie je podmienkou. Úspešný uchádzať sa má vyhýbať sa odpovediam na otázky a ďakovať za ne. „Bude mať žiadnu alebo slabú predstavu o tom, čo sa deje,“ píše Beblavý v inzeráte.

Ako benefity poslanec pre nového ministra školstva ponúka ohodnotenie v závislosti od výkonu, 13. plat, vlastnú kanceláriu, počítač, šoféra, služobný telefón. „Možnosť odkúpiť si staršie sifóny zo skladu po 271 eur/kus,“ ponúka Beblavý. Požiadavka na vzdelanie je vysokoškolské III. stupňa, čím viac bezcenných titulov, tým viac Adidas.

Ministerstvo školstva od 1. septembra riadi ministerka pôdohospodárstva Gabriela Matečná. SNS po abdikácii Petra Plavčana do teraz nenavrhlo za neho náhradu.

Minister_skolstva.jpg
Reprofoto: www.profesia.sk

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Andrej DankoGabriela MatečnáMiroslav Beblavý
Firmy a inštitúcie MŠVVaŠ Ministerstvo školstva vedy výskumu a športu SRSNS Slovenská národná strana