Beyoncé vo svojom novom videoklipe kritizuje súťaže krásy

Beyonce
Beyoncé Foto: facebook.com

BRATISLAVA 25. apríla (WEBNOVINY) – Americká speváčka Beyoncé predstavila videoklip k piesni Pretty Hurts. Spravila tak pri príležitosti zverejnenia jej fotografie na obálke amerického týždenníka Time, ktorý ju spolu s Pharrellom Williamsom, Miley Cyrus, Kerry Washington, Benedictom Cumberbatchom, Hillary Clinton a inými, zaradil medzi stovku najvplyvnejších ľudí sveta.

Vo videoklipe k skladbe, ktorá pochádza zo speváčkinho eponymného piateho albumu, vystupuje 32-ročná interpretka ako jedna z účastníčok súťaže krásy, pričom kritizuje to, ako je ženská krása vnímané okolím. V úlohe moderátora súťaže sa v klipe predstavil americký herec a producent Harvey Keitel.

Obrazom: Najvplyvnejších ľudia sveta podľa magazínu Time

Beyoncé Giselle Knowles-Carter začala hudobnú kariéru v roku 1997 ako členka skupiny Destiny’s Child, neskôr sa vydala na sólovú dráhu. Vydala albumy Dangerously In Love (2003), B’Day (2006), I Am… Sasha Fierce (2008), 4 (2011) a Beyoncé (2013), pričom so všetkými dobyla americký rebríček Billboard 200.

Video: Beyoncé vo svojom najnovšom videoklipe k piesni Pretty Hurts

Jedna z najlepšie zarábajúcich interpretiek na svete získala už 17 cien Grammy, tri z nich ešte ako členka Destiny’s Child, ostatné ako sólová speváčka. Spomínaný eponymný album vyšiel neočakávane 13. decembra 2013 na portáli iTunes, pričom za necelý týždeň sa z neho predalo milión kópií.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Beyoncé KnowlesMiley Cyrus