Bieloruská tenistka Viktoria Azarenková sa stala matkou

Viktoria Azarenková na Australian Open
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 20. decembra (Webnoviny.sk) – Bieloruská tenistka Viktoria Azarenková sa stala matkou. V noci z pondelka na utorok o tom informovala prostredníctvom svojich verifikovaných účtov na twitteri a instagrame.

„Dnes som zviedla svoj najväčší boj a dosiahla najkrajšie víťazstvo. Náš syn sa narodil zdravý a šťastný. Cítim sa vďačná a požehnaná. Ďakujem,“ uviedla 27-ročná niekdajšia líderka singlového renkingu WTA Azarenková, ktorej partnerom je William McKeague.

Azarenková v marci a apríli dosiahla cenné double na amerických „hardových“ podujatiach v kalifornskom Indian Wells a Miami na Floride, odmlčala sa po májovom nezdare proti Talianke Karin Knappovej v 1. kole parížskeho antukového grandslamového Roland Garros. Víťazka vrcholných melbournských Australian Open 2012 a 2013 oznámila radostnú novinku 15. júla a hneď predznamenala, že sa hodlá vrátiť na kurty. Momentálne figuruje na 13. pozícii v hodnotení.

Rodáčka z Minska v súvislosti so svojím návratom už skôr vyhlásila: „Nestanovujem si žiadny časový plán. Rada by som bola nazad čo najrýchlejšie, ale zároveň platí, že si doprajem dostatok času na pozviechanie a prípravu. Nehodlám sa unáhliť. Som si však istá, že budem v stave znova hrať dosť skoro.“

Today I had my hardest fight and my very best victory! Our son was born healthy and happy! So thankful and blessed! Thank you pic.twitter.com/zsoFRivnvQ— victoria azarenka (@vika7) 20. decembra 2016

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Viktoria Azarenková