Billy Bob Thornton predal dom, kde býval s Angelinou Jolie

Hviezdy filmového festivalu v Toronte
Režisér, spoluator scenára a člen hereckého obsadenia drámy Jayne Mansfield's Car Billy Bob Thornton zdraví fanúšikov pred premiérou snímky Foto: SITA/AP/Invision/Chris Pizzello

BRATISLAVA 4. januára (WEBNOVINY) – Americký herec Billy Bob Thornton predal sídlo, v ktorom kedysi býval so svojou vtedajšou manželkou Angelinou Jolie.

Za dom dvojica v roku 2000 zaplatila 3,75 milióna dolárov, no hercovi sa podarilo predať ho až za osem miliónov dolárov (v prepočte približne 6,15 milióna eur).

Pôvodne chcel desať miliónov dolárov (7,7 milióna eur), no cenu musel nakoniec znížiť. Sídlo kedysi patrilo slávnemu gitaristovi Slashovi. Na pozemku je nahrávacie štúdio, deväť spální, osem kúpeľní, bazén, tenisový kurt, posilňovňa, knižnica či fontány.

Päťdesiatsedemročný Billy Bob Thornton bol s Angelinou Jolie ženatý v rokoch 2000 až 2003. V tom čase správy o ich vzťahu zaplavovali titulky bulvárnych médií, keďže si prejavovali lásku napríklad tak, že nosili na krku ampulky s krvou toho druhého. Herečka si však už v marci 2002 bez neho adoptovala syna Maddoxa z Kambodže a v júni sa definitívne rozišli. O rok neskôr sa rozviedli.

Podľa Thorntona zostali priateľmi, Jolie napríklad napísala predhovor k jeho memoárom The Billy Bob Tapes: A Cave Full of Ghosts (2012). Herec je známy napríklad z filmov Ešte sa môžeš vrátiť (1997), Armageddon (1998), Bláznivý runway (1999), Muž, ktorý nebol (2001), Banditi (2001), Ples príšer (2001), Neznesiteľná krutosť (2003), Santa je úchyl! (2003) či Faster (2010). Informácie zverejnila webstránka www.tmz.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Angelina JolieBilly Bob Thornton