Brad Pitt a Angelina Jolie strávili Vianoce v Karibiku

Hviezdny pár Angelina Jolie a Brad Pitt
Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 28. decembra (WEBNOVINY) – Brad Pitt a Angelina Jolie strávili vianočné sviatky so svojimi deťmi a hercovou matkou Jane v Karibiku.

Svoj dom na Ostrovoch Turks a Caicos im totiž na pár dní požičala módna návrhárka Donna Karan.

Súčasťou luxusnej vily je aj bazén či súkromné sauny.

Pre New York Post to potvrdil zdroj blízky rodine Jolie-Pittovcov. Vianoce vraj s nimi strávilo aj niekoľko opatrovateliek.

Angelina Jolie a Brad Pitt tvoria pár od roku 2005. Zoznámili sa pri nakrúcaní filmu Pán a pani Smithovci (2005), keď bol herec ešte ženatý s Jennifer Aniston. Jolie má za sebou manželstvá s Jonnym Lee Millerom a Billym Bobom Thorntonom, Pitt chodil napríklad s Gwyneth Paltrow či Juliette Lewis.

Dvojica spolu vychováva šesť detí – Maddoxa, Paxa a Zaharu si adoptovali, Shiloh a dvojčatá Knox a Vivienne sú ich biologickými deťmi. Hviezdny pár sa zasnúbil v apríli.

Je to sľub do budúcnosti a ich deti sú veľmi šťastné. Dátum svadby zatiaľ neurčili,“ potvrdila vtedy hercova manažérka Cynthia Pett-Dante. Pitt už v januári pre magazín The Hollywood Reporter prezradil, že by oscarovú herečku chcel požiadať o ruku najmä pre prosby ich potomkov.

Veľmi by sme to chceli, pre naše deti to znamená stále viac a viac,“ uviedol. Informácie pochádzajú z webovej stránky FemaleFirst.co.uk a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Angelina JolieBrad PittGwyneth PaltrowJennifer AnistonJuliette Lewis