Brad Pitt požiadal krásnu Agelinu po siedmich rokoch o ruku

Hviezdny pár Angelina Jolie a Brad Pitt
Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 13. apríla (WEBNOVINY) – Americká herecká dvojica Angelina Jolie a Brad Pitt sa zasnúbila.

Pre magazín People to potvrdila hercova manažérka Cynthia Pett-Dante.

„Je to sľub do budúcnosti a ich deti sú veľmi šťastné. Dátum svadby zatiaľ neurčili,“ uviedla.

Správy potvrdil aj klenotník Robert Procop, ktorý s herečkou spolupracoval na jej kolekcii šperkov The Style of Jolie a navrhol aj jej snubný prsteň. „Brad mal o prsteni špecifickú predstavu. Chcel, aby bol každý jeho detail dokonalý,“ uviedol Procop vo vyhlásení.

Šperk vytvoril tak, aby Jolie dokonale sedel a vsadil doň diamanty najvyššej kvality. Herečku s prsteňom fotografi po prvý raz zachytili 11. apríla v Losangeleskom okresnom múzeu umenia.

Angelina Jolie a Brad Pitt tvoria pár od roku 2005. Zoznámili sa pri nakrúcaní filmu Pán a pani Smithovci (2005), keď bol herec ešte ženatý s Jennifer Aniston. Jolie má za sebou manželstvá s Jonnym Lee Millerom a Billym Bobom Thorntonom, jej budúci manžel chodil napríklad s Gwyneth Paltrow či Juliette Lewis.

Dvojica spolu vychováva šesť detí – Maddoxa, Paxa a Zaharu si adoptovali, Shiloh a dvojčatá Knox a Vivienne sú ich biologickými deťmi. Pitt už v januári pre magazín The Hollywood Reporter prezradil, že by oscarovú herečku chcel požiadať o ruku najmä pre prosby ich potomkov. „Veľmi by sme to chceli, pre naše deti to znamená stále viac a viac,“ uviedol.

V minulosti však vyhlásili, že sa nezosobášia dovtedy, kým nebudú legalizované aj svadby homosexuálov. „Bolo to už pred nejakým časom, keď sme povedali, že to neurobíme, kým to nebude môcť urobiť každý. Ale nemyslím si, že to dokážeme dodržať. Pre naše deti to veľa znamená a veľmi to chcú. Aj pre mňa niečo znamená mať takýto záväzok,“ povedal.

Ukážka z filmu Pán a pani Smithovci (2005)

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Angelina JolieBrad PittGwyneth PaltrowJennifer AnistonJuliette Lewis