Brad Pitt zatiaľ svadbu s Angelinou Jolie neplánuje

Hviezdny pár Angelina Jolie a Brad Pitt
Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 8. septembra (WEBNOVINY) – Americký herec Brad Pitt sa napriek zásnubám s Angelinou Jolie zatiaľ ženiť nechystá.

Médiá sú pritom plné „zaručených“ informácií o mieste konania alebo dátume ich svadby. „Zatiaľ nemáme žiadne plány. Jediné, čo vieme, je, že sa to chystáme urobiť,“ prezradil herec, ktorý aktuálne propaguje triler Killing Them Softly (2012), kde si zahral po boku Scoota McNairyho, Bena Mendelsohna či Jamesa Gandolfiniho.

Angelina Jolie a Brad Pitt tvoria pár od roku 2005. Herečka má za sebou manželstvá s Jonnym Lee Millerom a Billym Bobom Thorntonom. Pitt bol až do roku 2005 ženatý s Jennifer Aniston. V minulosti chodil tiež napríklad s Gwyneth Paltrow či Juliette Lewis.

Dvojica spolu vychováva šesť detí – Maddoxa, Paxa a Zaharu si adoptovali, Shiloh a dvojčatá Knox a Vivienne sú ich biologickými deťmi.

Hviezdny pár sa zasnúbil v apríli. „Je to sľub do budúcnosti a ich deti sú veľmi šťastné. Dátum svadby zatiaľ neurčili,“ potvrdila vtedy hercova manažérka Cynthia Pett-Dante. Pitt už v januári pre magazín The Hollywood Reporter prezradil, že by oscarovú herečku chcel požiadať o ruku najmä pre prosby ich potomkov. „Veľmi by sme to chceli, pre naše deti to znamená stále viac a viac,“ uviedol.

Obrazom: Hviezdny pár Angelina Jolie a Brad Pitt

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.film-news.co.uk a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Angelina JolieBrad PittGwyneth PaltrowJennifer AnistonJuliette Lewis