Bratislavská nafukovačka!

Otváranie sezóny 2012
Foto: SITA

BRATISLAVA 19. júna (WEBNOVINY) – Slovenská metropola ponúka počas leta akcie všetkých možných druhov.

Počas posledných piatich rokov sa v hlavnom meste stali obľúbené priestory pod holým nebom, ktoré ponúkajú príjemné oživenie teplých letných dní.

Predstavujeme vám jednu z najúspešnejších pravidelných párty, ktorá nesie už tretí rok názov Nafukovačka.

V jednoduchosti je krása. Toto motto vystihuje filozofiu eventov.

Rezidentnými Djmi sú známi slovenskí Dji Yanco Kral a Roman Zámožný. Ich akciu navštívi každé leto niekoľko tisíc bratislavčanov. Párty ponúka príjemné prostredie na bratislavskej pláži, dobrú hudbu a príjemné ceny drinkov.

Tohtoročné zahájenie sezóny sa bude konať už túto stredu, 20. júna. Organizátori si pripravili koncert známeho českého rapera Oriona, prizvali si Dja Spina a nesmie chýbať niečo špeciálne od slovenskej hip-hopovej formácie H16.

Táto hip-hopová skupina pred časom navrhla autorskú kolekciu tenisiek „Legendárna crew“, ktoré oficiálne odprezentuje spolu s Christopherom Cicconem (brat speváčky Madonny), americkým režisérom a dizajnérom.

Christopher prišiel na Slovensko spolupracovať s tou istou značkou tenisiek ako chlapci z H16. Pri tejto príležitosti odznie v noci pár pripravených songov slovenskej „legendárnej crew“.

Párty sa začína v stredu o deviatej večer na bratislavskej pláži SummerClub Incheba. Na akciu je pozvaný každý s dobrou náladou a chuťou sa baviť!

Nafukovačka - leto 2011
Foto: SITA
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom