Bratislavské jazzové dni budú pokračovať

Peter Lipa
Peter Lipa Foto: Ilustračné foto SITA

BRATISLAVA 20. júna (WEBNOVINY) – Agentúra Rock Pop Bratislava ako organizátor Bratislavských jazzových dní uzavrela v uplynulých dňoch zmluvu o spolupráci so spoločnosťou Henbury Development, ktorá sa tak stala spoluorganizátorom tohto populárneho podujatia. Spoločnosť Henbury Development sa zaviazala pomôcť všetkými dostupnými prostriedkami agentúre Rock Pop Bratislava pri organizačnom zabezpečení Bratislavských jazzových dní.

„Veľmi citlivo vnímame tradíciu tohto významného hudobného podujatia, ktoré sa organizuje už 37. raz. Pociťujeme spoločenskú zodpovednosť za jeho zachovanie a udržanie kontinuity. Hľadali sme alternatívne riešenia a navrhli sme organizátorom finančnú aj organizačnú pomoc pri jeho zabezpečení,“ uviedol zástupca investora Ján Krnáč.

“PKO sa dostalo do situácie, z ktorej musia nájsť východisko zúčastnené strany. Dnes je nefunkčné. Bratislavské jazzové dni tým stratili aj spoluusporiadateľa. Festival musí pokračovať ďalšími ročníkmi. My čakať nemôžeme. Preto vítame túto partnerskú iniciatívu na spoluprácu zo strany investora. Veríme, že sa nám podarí zorganizovať koncerty tak, aby naši diváci boli spokojní, lebo toto je naše najdôležitejšie želanie. Nie je to jednoduché, lebo Bratislavské jazzové dni sú nielen koncertom, ale aj dôležitým spoločenským podujatím,” vyhlásili organizátori Bratislavských jazzových dní Peter Lipa a Pavel Daněk.

Agentúru SITA informovala hovorkyňa projektu Nové PKO Marta Bujňáková.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom