Britney Spears si zranila členok, má zakáz vystupovať

Britney spears
Americká speváčka Britney Spears. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 1. mája (WEBNOVINY) – Americká speváčka Britney Spears musela zrušiť dnešné a sobotňajšie vystúpenia v Las Vegas. Môže za to zranenie členka, ktoré utŕžila pri stredajšom páde na javisku.

Tridsaťtriročná rodáčka z McCombu v Mississippi sa šmykla a skončila na zemi, pričom fanúšikov a fanúšičky neskôr prostredníctvom sociálnych sietí uistila, že je v poriadku a poďakovala sa im za všetky priania skorého uzdravenia. Neskôr však napísala, že jej lekár nariadil oddych a dva plánované koncerty musí zrušiť.

Britney Spears

sa na celom svete preslávila po vydaní debutového albumu …Baby One More Time (1999). Nasledovali nahrávky Oops!… I Did It Again (2000), Britney (2001), In The Zone (2003), Blackout (2007), Circus (2008), Femme Fatale (2011) a Britney Jean (2013), pričom všetky okrem Blackout a Britney Jean sa dostali na prvé miesto amerického rebríčka Billboard 200.

Na konte má hity ako …Baby One More Time, (You Drive Me) Crazy, Oops!… I Did It Again, Lucky, Stronger, Me Against The Music, Toxic, Piece Of Me, Gimme More, Womanizer, Hold It Against Me alebo Till The World Ends. V roku 2002 si zahrala Lucy Wagner vo filme Crossroads a objavila sa aj v snímke Austin Powers v Zlatom úde (2002). O šesť rokov neskôr stvárnila Abby v seriáli Ako som spoznal vašu mamu (2005 – 2014).

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Britney Spears