Britská speváčka Mel B sa snaží získať austrálske občianstvo

Mel B
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 10. septembra (WEBNOVINY) – Britská speváčka Melanie Brown, známa ako Mel B zo skupiny Spice Girls, by chcela získať austrálske občianstvo. Hviezda je porotkyňou v austrálskej verzii speváckej súťaže X Factor a v krajine sa jej veľmi páči.

Väčšinu roka Mel B delí svoj čas medzi Los Angeles a Sydney, no teraz by sa rada do austrálskej metropoly presťahovala natrvalo.

„Získať občianstvo si vyžaduje nemalé úsilie, ale my veľmi chceme byť miestnymi občanmi,“ uviedla speváčka, ktorá vraj už hľadá pre svoju najstaršiu dcéru Phoenix v Austrálii vhodnú školu.

Melanie Brown sa stala na celom svete známou v druhej polovici 90. rokov ako Scary Spice. Po rozpade Spice Girls odštartovala v roku 2000 debutovým albumom Hot sólovú kariéru. O päť rokov neskôr naň nadviazala druhou a zatiaľ poslednou nahrávkou L.A. State of Mind (2005).

Obrazom: Speváčka zo skupiny Spice Girls Melanie Brown

V roku 2007 zaujala účinkovaním v tanečnej šou Dancing With The Stars, o tri roky neskôr zase svojou reality šou Mel B: It’s a Scary World. Speváčka má 13-ročnú dcéru Phoenix, ktorej otcom je jej bývalý manžel – holandský tanečník Jimmy Gulzar, päťročnú Angel, ktorú splodila s hollywoodskym hercom Eddiem Murphym a ročnú Madison, ktorú má s aktuálnym manželom Stephenom Belafontem.

Mel B nedávno upútala divákov po celom svete počas záverečného ceremoniálu olympijských hier v Londýne, na ktorom vystúpila so všetkými pôvodnými členkami Spice Girls.

Video: Melanie Brown – Today

Informácie pochádzajú z webovej stránky FemaleFirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Mel B