Britský spevák Robbie Williams vydáva nový album

Anglický spevák Robbie Williams vystúpi v Bratislave
Štyridsaťročný bývalý člen formácie Take That odohrá svoj koncert 18. apríla v bratislavskej Slovnaft Aréne. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 1. decembra (WEBNOVINY) – Britský spevák Robbie Williams vydá v pondelok 1. decembra prostredníctvom webstránky www.robbiewilliams.com album Under the Radar: Volume 1. Štyridsaťročný interpret o tom informoval v piatok prostredníctvom krátkeho videa.

Novinka by mala obsahovať skladby, ktoré spevák nahral v minulosti, no zatiaľ sa neobjavili na žiadnom albume. Hudobník vo videu tiež povedal, že jeho častý spolupracovník, producent Guy Chambers, sa z nápadu veľmi neteší. „Myslí si, že som sa zbláznil, keď chcem zaradiť tieto skladby na album bez toho, aby sme ho propagovali v televízii, rozhlase či na veľkom turné,“ dodal a vyhlásil, že on chce štúdiovku vydať hneď teraz.

Video: Robbie Williams – Candy
Robbie Williams

sa preslávil ako člen skupiny Take That, ktorú v roku 1995 opustil, aby sa mohol venovať sólovej kariére. Dosiaľ vydal desať sólových štúdiových albumov, pričom zatiaľ poslednú nahrávku Swings Both Ways uviedol na trh vlani v novembri.

K jeho hitom patria skladby Angels, Feel, Come Undone, Let Me Entertain You, Millennium, Rock DJ, She’s The One, Somethin‘ Stupid (feat. Nicole Kidman), Radio či Supreme.

Po úspešných rokoch, počas ktorých sa v rodnej krajine stal najlepšie predávaným britským sólovým interpretom, sa do Take That vrátil a s formáciou vydal album Progress (2010), pričom po turné skupinu opäť opustil.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Robbie Williams