Bruce Willis má v New Yorku voskového dvojníka

Bruce Willis
Vosková figurína Brucea Willisa. Foto: www.fanpop.com

BRATISLAVA 30. januára (WEBNOVINY) – Múzeum voskových figurín Madame Tussauds v New Yorku má nový prírastok.

Pri príležitosti blížiacej sa premiéry snímky Smrtonosná pasca: Opäť v akcii pribudol v múzeu umelý Bruce Willis v čiernom obleku.

Jeho figurína, ktorú v utorok vyložili pred budovu na Times Square, sa tak stala súčasťou rodiny v zložení Angelina Jolie, Robert Pattinson, Brad Pitt, Jennifer Lopez, Marilyn Monroe či Leonardo DiCaprio.

Ďalšie pokračovanie Smrtonosnej pasce sa do amerických kín dostane na Valentína, slovenskí fanúšikovia si ho budú môcť vychutnať od 14. marca.

Bruce Willis sa vlani predviedol v akčnom trileri Expendables 2, romantickej dramédii Až vyjde mesiac či akčnom sci-fi krimitrileri Looper.

Bruce Willis spieva Devil Woman

Okrem filmovej série Smrtonosná pasca je známy aj zo snímok Posledný skaut (2001), Smrť jej pristane (1992), Pulp Fiction: Historky z podsvetia (1994), Dvanásť opíc (1995), Piaty element (1997), Armageddon (1998), Šiesty zmysel (1999), Môj sused zabijak (2000), Vyvolený (2000), Môj sused zabijak 2 (2004), spomínaného Sin City – mesto hriechu (2005), Nabiť a zabiť (2006), The Expendables (2010) alebo RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční (2010).

S exmanželkou Demi Moore má tri dcéry, štvrtú mu porodila modelka Emma Hemming, ktorú si zobral v roku 2009.

Informácie zverejnila webstránka www.aceshowbiz.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Angelina JolieBrad PittBruce WillisDemi MooreJennifer LopezLeonardo DiCaprioMarilyn MonroeRobert Pattinson