BS City Beats ponúkne afterpárty v Klopačke aj v Art Cafe

Bobsan city beats
Na bratislavskej afterpárty v klube Loft! vystúpi aj Bobsan (na snímke). Foto: Kuulfabrik.sk

BRATISLAVA 28. mája (WEBNOVINY) – Festivaly BA a BS City Beats ponúknu program aj po skončení koncertov na hlavných pódiách. Bratislavská afterpárty sa bude konať v klube Loft!, kde vystúpia L Plus, IM Cyber, Bobsan, Yanko Kral a tiež už skôr ohlásení Sísý Ey a Lulu James. O hudobný program v Banskej Štiavnici sa v čajovni Klopačka a klube Art Cafe postarajú C.O.D.E., Phonotic, Barbie Idijot + earthquake DJs, Oný, Baša Števulová, Vil:am a spomínaný Bobsan.

„V Banskej Štiavnici sme na rozdiel od Bratislavy zvolili model dvoch afterparties, a to v Klopačke a Arte – priestoroch, ktoré domácim určite netreba predstavovať. Veríme, že viac ako štvorhodinové párty pritiahnu aj turistov, ktorým ukážeme, že Štiavnica môže byť zaujímavá nielen cez deň, ale aj v noci,“ uviedol za organizátorov Ján Papač.

BA a BS City Beats sa budú konať 20. a 21. júna. V Bratislave sa hlavný program bude sústrediť na Pláži pod Ufom a v Banskej Štiavnici zas v amfiteátri.

Počas BA City Beats sa predstavia britskí speváci John Newman a Fink, britská kapela James, nemecká formácia Jazzanova s americkým spevákom Paulom Randolphom, izraelská formácia Tamir Grinberg Trio a Déjá-vu z Kuby. Slovenskú scénu zastúpia formácie Dynamo Team, Modré Hory a Walter Schnitzelsson.

Na podujatí v Banskej Štiavnici sa ukážu spomínaní Fink, Lulu James a Jazzanova, okrem nich aj Richard Müller s českým kolegom Danom Bártom, kubánska speváčka Glenda a tiež slovenské formácie Chiki liki tu-a a Plastic Swans.

Informácie pochádzajú od Jána Papača z Kuulfabrik a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Richard MüllerWalter Schnitzelsson