Bubeník z IMT Smile sa stal otcom

Šoltis
Dano Šoltis Foto: danosoltis.com

BRATISLAVA 10. augusta (WEBNOVINY) – Bubeník populárnej slovenskej skupiny IMT Smile a zároveň člen českej džezovej kapely Vertigo Dano Šoltis sa stal otcom.

Jeho manželka Katka Smith mu v piatok 5. augusta porodila dcéru, ktorá dostala meno Alžbetka Iris. Potomok sa im narodil presne päť mesiacov po ich svadbe a zaujímavosťou je, že ide o prvé dieťa člena IMT Smile.

Dvadsaťdeväťročný bubeník bol deň pred jej narodením doma v Prahe, kde pracoval so skupinou Yvonne Sanchez na jej DVD. Keď si s Katkou volali, Dano z telefonátu vycítil, že sa ich dcérka narodí pravdepodobne skôr. „Neváhal som ani minútu. Chcel som byť so svojou rodinou. Vysvetlil som kapele situáciu a sadol do auta,“ uviedol šťastný otec. Do Prešova hudobník dorazil pár hodín pred narodením dcérky. „Je to neopísateľný pocit, keď vám sestrička dá prvýkrát do náruče vaše dieťa,“ dodal Šoltis. O túto šťastnú novinu sa podelil najprv telefonicky so svojou rodinou a potom aj so spoluhráčmi a priateľmi. „Je to skvelé, teším sa spolu s Danom a Katkou. Deti sú zázrak a určite vnesú do kapely mnoho nových inšpirácií, muzikantských aj osobných,“ povedal na margo narodenia Alžbetky Iris spevák Ivan Tásler. „Danovi a jeho manželke gratulujem. Malá je na fotkách, ktoré nám Dano ukazoval, krásna. Verím, že bude talentovaná po rodičoch,“ dodal jeho brat Miro Tásler. Gratulovali mu aj ďalší členovia kapely IMT Smile Peter Bič a Lukáš „Kolja“ Kolivoška. Posledný menovaný by sa mal stať otcom už v najbližších dňoch. Dcérku mu privedie na svet jeho priateľka Veronika.

Agentúru SITA informoval manažment kapely IMT Smile.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Peter Bič