Buďte pri tom, keď vznikne najlepší kokteil sveta

Bez názvu
Foto: Mattoni

BRATISLAVA 14. augusta (WBN/PR) – Ak ešte nemáte program na tretí augustový víkend, zážitky na vás čakajú v Prahe. Budete mať jedinečnú možnosť vidieť v akcii najlepších barmanov sveta a zažiť vystúpenia hviezd, akými sú Peter Bič Project, Katarína Knechtová či No Name. Neváhajte a príďte sa zabaviť na najlepšiu kokteilovú párty tohto leta – na Mattoni Kokteil Festival a buďte pri tom, keď sa zrodí najlepší kokteil sveta.

Lahodný nealkoholický kokteil a dobrá hudba patria neodmysliteľne k letnej pohode. Príďte si teda užiť skvelú zábavu a to najlepšie zo slovenskej aj českej hudobnej scény do Prahy v nedeľu 18. augusta. Na „Václaváku“ na vás čakajú vystúpenia kapiel Peter Bič Project, No Name, Chinaski a speváčok Kataríny Knechtovej, Anety Langerovej či Lenny.

Súčasťou tohto hudobného sviatku, ktorý štartuje o 20.30 bude aj finále Majstrovstiev sveta v miešaní nealkoholických kokteilov Mattoni Grand Drink, ktoré sa bude konať v klube Duplex. Vďaka priamemu prenosu na veľkoplošných obrazovkách z klubu budete pri tom, keď sa zrodí najlepší nealkoholický kokteil na svete. Jeho tvorcom bude jeden z ôsmich finalistov, ktorí postúpia zo sobotného semifinále. Nedeliteľnou súčasťou najlepšieho kokteilu bude aj minerálna voda Mattoni.

Inšpirujte sa barmanským umením a pozrite sa tým najlepším priamo na prsty už počas sobotného semifinále (17. august) súťaže. Až 49 profesionálnych barmanov bude v hoteli Hilton miešať kokteily pred zrakmi verejnosti a odbornej poroty. Za Slovensko bude o titul majstra sveta bojovať barman Tomáš Gyén s kokteilom M.A.T. – Rasberry Flower.

Talentovaný Slovák vsadil v nápaditom kokteile na tradičnú chuť šťavnatých malín a mix osviežujúcej uhorky, voňavej levandule a jemne pikantného zázvoru. Iskrivú chuť dopĺňa bazový sirup a limetková šťava. Tomáš Gyén sa so svojím kokteilom pokúsi nadviazať na úspechy barmana Petra Pravotiaka, ktorý sa s nápojom Mat&Toni stal majstrom sveta v miešaní nealkoholických nápojov Mattoni Grand Drink 2011.

M.A.T. – Rasberry Flower

Zloženie:

2 ks čerstvých malín

0,5 cl bazového sirupu

1 plátok šalátovej uhorky

1 cl limetovej šťavy

1 plátku zázvoru

0,5 g sypanej levandule

10 cl minerálnej sýtenej vody

Atmosféru Mattoni Kokteil Festivalu zažijete aj vďaka priamemu prenosu, ktorý sa začína na Jednotke o 21.15 h a všetko podstatné sa dozviete aj na stránke koktejlfestival.cz.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Katarína KnechtováPeter Bič