Budúci prezident USA Trump prijal rapera Kanyeho Westa

Trump west
Foto: SITA/AP

NEW YORK 13. decembra (WebNoviny.sk) – Novozvolený prezident Spojených štátov Donald Trump prijal v New Yorku slávneho rapera a hudobného producenta Kanyeho Westa.

Obe osobnosti o obsahu asi 40-minútového rozhovoru novinárom veľa neprezradili. Podľa slov Donalda Trumpa hovorili spolu „o živote“. Podnikateľ, ktorý v týchto dňoch formuje svoj budúci vládny kabinet, sa s Kanye Westom pozná už dlhší čas a označil ho za dobrého človeka a priateľa.

Na otázku, či práve Kanye West vystúpi pri príležitosti januárovej inaugurácie Donalda Trumpa, ani jeden z účastníkov schôdzky neodpovedal. Hosť však konštatoval, že si prišiel iba pre fotografiu s budúcim prezidentom. Hviezdu šoubiznisu sprevádzali viacerí ľudia, nebola však medzi nimi jeho manželka Kim Kardashianová.

Iba v novembri museli Kanyeho Westa hospitalizovať so symptómami vyčerpania a nedostatku spánku v Nemocnici Ronalda Reagana v kalifornskom Los Angeles. Stalo sa tak po tom, čo umelec prerušil americké koncertné turné, pretože sa necítil dobre.

Donald Trump sa vlani objavil v raperovom videoklipe k songu Famous v spoločnosti bývalého prezidenta USA Georgea W. Busha, šéfredaktorky magazínu Vogue Anny Wintourovej, ako aj Rihanny a Billa Cosbyho.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Donald TrumpKanye West