Bývalý bubeník Guns N' Roses nechce počuť o Axlovi Roseovi

Bez názvu
Členovia skupiny Guns N' Roses po uvedené do Rock´n´rollovej siene slávy - Matt Sorum, Steven Adler, Duff McKagan a Slash. Cleveland, 15. apríl 2012. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 24. apríla (WEBNOVINY) – Bývalý bubeník rockovej formácie Guns N‘ Roses Steve Adler už nikdy nechce pracovať so súčasným spevákom kapely Axlom Roseom, nechce s ním mať nič spoločné a nechce sa o ňom viac baviť. Uviedol to v rozhovore pre americký magazín Rolling Stone.

Štyridsaťsedemročný Adler, ktorý v slávnej kapele pôsobil v rokoch 1985 až 1990, uviedol, že Rose pri ceremoniáli uvedenia skupiny do Rock’n’rollovej siene slávy „ukázal svoju pravú tvár“. „Skončil som s ním. Už sa o ňom nebudem zmieňovať ani o ňom hovoriť,“ povedal bubeník.

Naopak, niektorým ostatným bývalým členom kapely vyjadril sympatie, najmä gitaristovi Slashovi, s ktorým by chcel v budúcnosti spolupracovať.

Axl Rose sa 14. apríla nezúčastnil na uvedení Guns N‘ Roses do Rock’n’rollovej siene slávy. Pár dní pred podujatím pritom prostredníctvom otvoreného listu túto poctu odmietol. Keď potom v sobotu večer zaznelo jeho meno, v sále sa ozývalo hlasné bučanie. Axl Rose potom napísal ďalší otvorený list, v ktorom fanúšikom poďakoval za podporu.

Informácie zverejnila webová stránka rollingstone.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Axl Rose