Dizajnový nábytok: štýlové stoličky aj kreslá

Dizajnové kreslo
zdroj: gettyimages.com

Kvalita je v tomto prípade samozrejmosťou, rovnako ako jedinečnosť týchto štýlových produktov. Dizajnový nábytok je najmä otázkou finančných možností. Aj keď outlet či výpredaj ponúka prijateľnejšie ceny, lacný nábytok v tejto kategórii nehľadajte. Predsa len, „filozofia originality“ má svoju daň.

Dizajnový nábytok nielen do obývačky

Keďže sa bavíme o dizajnových kreslách a stoličkách, vyhovujúcim priestorom pre tento imidžový nábytok bude najmä obývačka, no svoje miesto si môžu nájsť aj v kuchyni či jedálni. Otázkou zostáva, či je naozaj nutné zaplatiť za jednu stoličku toľko, ako bežne za celý jedálenský set… Ak milujete dizajn, prechovávate vášeň a lásku k originalite, nadčasový nábytok od svetoznámych dizajnérov bude pre vás to pravé orechové. Jeho kreatívne stvárnenie, či už ide o stoličky alebo kreslá, ocenia najmä tí, ktorí preferujú luxus a chcú sa vyhnúť komerčnému zariadeniu interiéru. V podstate ide o „výnimočné domácnosti“, ktoré sa chcú líšiť od ostatných a „okukaný štýl“ im nevyhovuje.

Pozrite si kreslá v týchto e-shopoch:

Prvotriedny dizajn kresiel a stoličiek

Renomovaní dizajnéri, ktorí sa podieľajú na trendoch v bývaní, vytvárajú „štýlovo čistý dizajn“ nábytku. Ide o nestarnúce kúsky, ktoré sú inšpiráciou pre mnohých architektov, návrhárov a ľudí, ktorí obľubujú kvalitný interiérový aj exteriérový nábytok. Ak patríte medzi nich a túžite po nezvyčajnom interiéri, zaostrite na tento luxus pre náročných. Sortiment je široký, rovnako tak aj ponuka výrobcov. Či máte vyhliadnutý taliansky dizajnový nábytok alebo iných exkluzívnych predajcov, originálne kúsky kresiel a stoličiek nájdete v rôznych štýloch. V poslednej dobe okrem minimalizmu dominuje tiež retro, ktoré sa vracia v obmenenej podobe. Vlastniť ikonický druh nábytku stojí za hriech. V prípade, že síce obľubujete nevšedný dizajn, ale za sedenie nechcete vyhodiť celú výplatu, nevešajte hlavu. Existuje riešenie. Aby sa aj bežné domácnosti mohli priblížiť zariadeniu interiéru ako z časopisu, za menej peňazí sú k dispozícii „falzifikáty“. Ponúkajú ich oficiálni predajcovia, ktorých sortiment zahŕňa podobné produkty luxusných dizajnových kresiel a stoličiek.

Pozrite si aj tieto dizajnové kreslá:

V tejto súvislosti by vás mohlo zaujímať: