Plastové stoličky sú moderným a dizajnovým sedením

Záhradný plastový nábytok
zdroj: gettyimages.com

Plastové stoličky nadchnú svojou jednoduchosťou, teda aspoň tých, ktorí majú radi moderný dizajn, ale tiež eleganciou, vďaka ktorej sa hodia nielen do exteriéru, ale tiež do interiéru kuchyne či detskej izby. Kombinujú sa aj s ďalšími materiálmi, napríklad drevom či kovom, ktoré zjemňujú celkový vzhľad a pridávajú mu na kvalite.

Plastové stoličky do kuchyne aj jedálne

Originálne dizajnové úpravy povyšujú plast na materiál vhodný aj do priestorov jedálne či kuchyne. Zároveň ide o kvalitné sedenie, pretože plastové stoličky sú kombinované napríklad kovovou výstužou, ktorá im dodáva pevnosť. Pevné a lacné, to je kombinácia vlastností, ktorá plastové sedenie predurčuje aj do komerčných priestorov, akými sú reštaurácie, cukrárne, kaviarne a podobne.

Jedálenské plastové stoličky si udržujú farebnú stálosť, a to aj pri pravidelnej údržbe či čistení. Hodia sa do moderných obytných priestorov, ale aj tých zariadených v retro štýle. Široké spektrum rozmanitých tvarov umožňuje vybrať si z naozaj jedinečných kúskov nábytku, ktoré oživia kuchyňu a podčiarknu či doplnia jej charakter.

Plastové jedálenské sedenie je vhodné aj pre ľudí s vyššou hmotnosťou, a to vďaka tvrdenému plastu a konštrukcii z dreva či kovu, ktorá dopĺňa ich dizajn. Aj napriek takémuto spracovaniu sa však u predajcov oplatí informovať na maximálnu možnú nosnosť. Podobne je to aj v prípade barových plastových stoličiek.

Plastové stoličky do kuchyne
zdroj: gettyimages.com

Pozrite si plastové stoličky v týchto e-shopoch:

Detské plastové stoličky

V tomto prípade je dizajn podriadený najmä farebnej pestrosti či detským motívom. Plastové stoličky pre deti sa vyznačujú najmä bezpečnosťou, pretože im chýbajú ostré hrany a rohy. Ich využitie je intenzívne najmä v období predškolského veku, a to v domácnostiach aj v detských kútikoch vo verejných priestranstvách.

Malé plastové stoličky, ale aj tie do interiéru či na terasu, nájdete už v dobre známych predajniach Ikea, Obi, Kika a pod., no širokým sortimentom vás zahrnú najmä eshopy, kde si z pohodlia domova môžete nájsť tie pravé dizajnové skvosty pre vaše obytné priestory. Ak si navyše upravíte vo filtri vyhľadávanie podľa ceny, môžete nájsť aj lacné plastové stoličky.

Detské plastové stoličky
zdroj: gettyimages.com

Záhradné plastové stoličky, na terasu aj balkón

Do interiéru aj von? Vo vybraných modeloch sú multifunkčným nábytkovým sedením, a to vďaka technológii výroby a odolnosti plastu voči nepriazni počasia. Ak sú súčasťou interiérového sedenia napríklad podsedáky, stačí jednoduché odňatie a po odložení čalúnenej časti poskytnú pohodlie aj vonku. Nemusíte sa pritom obávať, že ste ich zabudli vrátiť na miesto.

Plastové stoličky do záhrady sa dávno neobmedzujú len na „fádnu“ bielu klasiku (paradoxom je, že biele plastové stoličky sú v kuchyni trendom), nájdete ich v niekoľkých farebných prevedeniach. Manipulácia je jednoduchá, sú ľahko skladovateľné, a to najmä stohovateľné stoličky do exteriéru (dajú sa na seba poukladať aj v niekoľkých kusoch, pričom nezaberú miesto, pretože navzájom „zapadajú“ ako skladačka).

Pozrite si plastové záhradné stoličky:

V tejto súvislosti by vás mohlo zaujímať: