Prejavte svoj štýl bytovými doplnkami

Domácnosť bez doplnkov je ako ráno bez spevu vtákov – nudná a obyčajná. Interiérové doplnky dokážu veľmi rýchlo vyčarovať tú správnu atmosféru a okrem iného pomôžu dotvoriť štýl vášho bývania či naznačiť, aká ste osobnosť.

Doplnky do bytu, ktoré urobia radosť každému

Túžite po útulnom domove, kde sa bude cítiť dobre každý rodinný člen či hosť? Vždy by sme si mali nájsť rezervu na nákup drobností, ktoré nám urobia radosť, a okrem kozmetiky či módnych záležitostí myslime aj na svoju domácnosť. Tiež občas potrebuje zmenu alebo drobnosť, ktorá ju ozdobí. Na prvých miestach v rebríčku obľúbenosti i praktickosti sú jednoznačne vonné sviečky. Práve tie sú bytovým doplnkom a prírodným osviežovačom vzduchu v jednom, preto neurobia radosť len vám, ale aj hocikomu, koho chcete potešiť malým darčekom. Čo ročné obdobie alebo príležitosť, to iná sviečka, no vyberať sa dá aj na základe farebného ladenia či dizajnu sviečky. Len čo sa vonná sviečka rozhorí, interiérom sa nesie príjemný závan ovocia či bylín, ktorý často pretrváva aj dlho po sfúknutí knôtu, a tak len čo do bytu vojdete, očarí vás jeho charakteristická upokojujúca vôňa.

2 1.jpg

Prečo sa spoľahnúť na bytové doplnky

Viackrát cez rok potrebujeme našim blízkym urobiť radosť. Hľadáte doplnok do bytu, ktorý poteší nielen dámy, ale aj mnohých pánov? V prítmí vonných sviečok veľakrát dochádza k neopakovateľným momentom. Okrem svojho výnimočného vzhľadu sú špecifické tým, že majú schopnosť meniť ľuďom náladu – zo zlej na dobrú. Mnohé z nich dokážu pomôcť pri bolestiach hlavy či únave. Je to tým, že vonné sviečky vypúšťajú do ovzdušia éterické silice, ktoré pôsobia na psychiku človeka a jeho duševný stav. Už dávno sa verilo, že plamienok sviečky má ochranný charakter. Mal totiž spáliť všetko negatívne v miestnosti (myšlienky, pocity, zlé energie). Tieto doplnky do bytu prečisťujú vzduch v miestnosti a majú dekoratívny charakter. Svojimi tvarmi, farbami i grafikou zastupujú čestné miesto na každej polici, okne alebo na stole.

Nielen vonné sviečky majú schopnosť dotvoriť charakter domácnosti. Aj doplnky do bytu ako obrazy, zrkadlá, dekoračné vankúše, vázy, rámy na fotografie, deky a plédy, ozdobné kvetináče či textílie ako závesy a koberce sa pohrajú s vašimi náladami a dokážu štýl domácnosti zjednotiť. Chystáte sa k niekomu na kolaudáciu? Vyberajte preňho neutrálne doplnky do bytu, ktoré zapasujú do moderného i tradičného prostredia. Postupovať treba opatrne, veď ani nám nikto nekupuje pleťové krémy či topánky, máme svoje vlastné preferencie a potreby, tak ako ich má každá jedna domácnosť.

Informačný servis