Rozkladacie postele s prístelkou a úložným priestorom do detskej izby

Detská posteľ
zdroj: gettyimages.com

Pre dobrý a šťastný život detí je veľmi dôležitá socializácia. Pobyt v prírode, na ihrisku, či v škôlke prináša množstvo nových zážitkov a nenahraditeľných skúseností. Dieťa neustále spoznáva nové veci, no predovšetkým nadväzuje vzťahy s inými deťmi, buduje si prvé kamarátstva. Zdieľanie spoločného priestoru by sa malo odohrávať nie len vonku, ale aj v  prostredí domova. Deti sa rady pýšia svojou izbičkou, ukazujú hračky a šantia s kamarátmi či súrodencami. Predstava spoločne strávených chvíľ napr. neskoro večer alebo v noci, otvára brány fantázie, prináša vidinu nového dobrodružstva a zapaľujúc iskričky v očiach malých nezbedníkov.

Výber detskej postele je vždy sprevádzaný atribútmi bezpečnosti, pohodlia a praktickosti, obzvlášť vtedy, ak ideme zariaďovať menšiu detskú izbu. Ďalším kritériom výberu je aj počet detí, ktoré budú v izbe bývať. Súčasný trh však ponúka široké možnosti výberu spomedzi typov, farieb, materiálov, ale aj doplnkového príslušenstva. Súčasťou detskej postele býva matrac, zábrana, rozličné kombinácie úložného priestoru a čoraz viac preferované a vyhľadávané detské postele s prístelkou.

Detské postele pre malých návštevníkov

Detská posteľ s prístelkou a úložným priestorom je dobrým a praktickým kusom nábytku do každej detskej izbičky. Môžete si vybrať klasickú jednolôžkovú posteľ alebo poschodovú detskú posteľ, ktorej využiteľnosť, z hľadiska spacích kapacít, je podstatne zvýšená. Pri oboch spomenutých typoch sú prístelky umiestnené v spodnej časti detskej postele. Jednoduchým vysunutím získame ďalšiu posteľ, ktorú ráno veľmi jednoducho skryjeme naspäť na svoje miesto. Manipulácia s prístelkou je veľmi jednoduchá, čo ocenia nie len deti, ale aj ich rodičia. Detské postele s prístelkou sú často kombinované aj s úložným priestorom. Rozmiestnenie úložných boxov a zásuviek býva rôzne, avšak môže sa nachádzať aj priamo pod prístelkovou časťou. Kúpou detskej postele s prístelkou zabezpečíme kvalitný a pokojný spánok pre malých detských návštevníkov. Poschodový variant je zasa ideálnym riešením pre rodiny s väčším počtom detí, ktoré môžu vďaka prístelke zdieľať spoločnú detskú izbu a budovať pevné súrodenecké vzťahy.

Pozrite si detské postele v týchto e-shopoch:

Pozrite si fotogalériu k článku TU

V tejto súvislosti by vás mohlo zaujímať