Časť z Pohody príde aj na námestie do Trenčína

Pohoda festival
Multižánrový festival Pohoda Foto: SITA/Jozef Jakubčo

TRENČÍN 11. júla (WEBNOVINY) – Festival Bažant Pohoda 2013 sa v nedeľu 14. júla čiastočne prenesie aj na Mierové námestie v centre Trenčína.

Hrať bude 15-členná kanadská skupina Lemon Bucket Orkestra, ktorá vystúpi aj počas 17. ročníka multimediálneho festivalu na letisku. Ako informovala hovorkyňa mesta Erika Ságová, vstup na koncert je voľný. Vystúpenie sa začne o 16:00.

Návštevníci Pohody sa môžu prostredníctvom fotografií v Mestskej klubovni a Mestskej veži zase vrátiť k prechádzajúcim ročníkom festivalu. Fotograf Eduard Genserek, ktorý bol jedným z jeho oficiálnych fotografov, tu do 18. júla vystavuje sériu najlepších fotografií, ktorými počas ôsmich ročníkov zachytil atmosféru tohto festivalu. Zhotovil niekoľko tisícok fotografií, z ktorých vybral 36 tých najlepších.

„Bolo naozaj veľmi náročné rozhodnúť sa, ktoré fotografie sú tie najlepšie. Snažil som sa komplexne pokryť atmosféru, hudobnú produkciu, ale aj ostatné aktivity, ktoré som mal možnosť počas môjho pôsobenia v úlohe jedného z oficiálnych fotografov Pohody zachytiť,“ povedal Genserek.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom