Čechov trápia črevné problémy, Jágra humor neopúšťa

Jaromír Jágr, Roman Červenka
Vo výbere trénera Vladimíra Růžičku nechýbajú Jaromír Jágr (68) a Roman Červenka. Foto: SITA/AP

MINSK 16. mája (WEBNOVINY) – Český hokejista Jaromír Jágr opäť raz ukázal zmysel pre humor a nadhľad. Na sociálnej sieti Facebook umiestnil fotografiu záchodových mís s komentárom, ktorý narážal na súčasnú situáciu v českej hokejovej reprezentácii počas majstrovstiev sveta. Česi okrem súperov bojujú v týchto dňoch aj s črevnými problémami.

Všetko o MS v hokeji nájdete —>>> TU.

Jágr sa opäť predviedol ako vtipný glosátor. „Asi ste už počuli o našej črevnej viróze. Český hokejový tím ďakuje organizátorom MS za vylepšenie našej hokejovej striedačky pre budúci zápas s Dánskom,“ glosoval na Facebooku pod fotografiou štyroch záchodových mís Jaromír Jágr.

Črevné problémy má niekoľko hráčov i tréner Vladimír Růžička. Na stredajší zápas proti Taliansku nemohol nastúpiť Vladimír Sobotka, Tomáš Hertl hral s veľkými bolesťami. Postupne dostali virózu aj ďalší českí hokejisti. „Tiež ma to postretlo, našťastie až v stredu po zápase. Je to len behanie na záchod, človeka bolí brucho, vrie to v ňom. Je to jednodňová, maximálne dvojdňová záležitosť, potom to odíde,“ povedal pre iSport.cz český kapitán Tomáš Rolinek a potom už s úsmevom doplnil: „Niekedy je na záchodoch taká tlačenica, že aj keď sa človek snaží bežať, niekedy to ani nestihne.“

MS v hokeji  sutaze
Foto: Webnoviny.sk

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Jaromír JágrTomáš HertlTomáš RolinekVladimír RůžičkaVladimír Sobotka