Celeste Buckingham a Adam Ďurica doplnili line up jediného tohtoročného koncertu Mariky Gombitovej

A1_gombitova_cz.jpg
SITA/Milan Krupčík

PRAHA 9. júla 2017 (WBN/PR) – Legendárna Marika Gombitová privíta na svojom jedinom tohtoročnom koncerte ďaľších hostí –  slovenské hviezdy Celeste Buckingham a Adama Ďuricu. V pražskej Tipsport Aréne 2. decembra 2017 vystúpia spoločne s českými spevákmi Adamom Mišíkom a Martinom Chodúrom, ktorí  kráľovnú slovenského popu obdivujú a uznávajú ako jednu z najlepších umelkýň našej doby. Marika Gombitová počas neopakovateľnej  show zaspieva svoje najslávnejšie hity, ktoré sama napísala. Vo vianočne ladenom programe plnom vizuálnych efektov Marika Gombitová privíta významných hostí českej a slovenskej hudobnej tvorby,  ktorých svojou hudbou inšpirovala.

Informáciu o ďaľších hviezdnych hosťoch oznámime čoskoro.

„Je mi cťou byť súčasťou tohto krásneho projektu,“ vyznala sa Celeste Buckingham. „K hudbe Mariky Gombitovej mám srdečný vzťah. Pre mňa je to jedna z najinšpiratívnejších umelkýň v  Česko-Slovensku. Veľmi sa teším na stretnutie na jednom pódiu a dúfam, že sa moja interpretácia Marikinej pesničky bude páčiť tak divákom, ako i Marike“ dodala finalistka druhej série česko-slovenskej Superstar. „Som rád, že môžem spievať legendárne pesničky Mariky. Pokladám si za česť  zúčastniť sa na tomto výnimočnom koncerte, kde jedna generácia spevákov nadväzuje na druhú,“ doplnil Adam Ďurica, slovenský spevák rokov  2015-17.

Milan krupcik b.jpg
SITA/Milan Krupčík

Marika Gombitová patrí medzi najúspešnejšie slovenské speváčky a skladateľky. Je autorkou desiatok hitov, ako napríklad Koloseum, Paradiso, Úlomky spomienok alebo  Zem menom láska. Piesne  Mariky Gombitovej  s nadčasovým posolstvom a jedinečným zvukom tak potešia fanúšikov všetkých vekových kategórií. Dodnes sa zaraďuje medzi umelcov, kterých tvorba sa dotýka Slovákov i Čechov, speváčka sa sama považuje za Čechoslovenku.

Jediný koncert v Českej  a Slovenskej republike bude pozostávať výhradne z jej autorských skladieb a to zaručuje výnimočnosť tohto večera.

Informáciu poskytla Agentúra Mariky Gombitovej  Crystal Studio s.r.o.

Vstupenky sú v predaji v sieťach Ticket Art a Ticketportal .

Vianočný koncert – Sen Mariky Gombitovej
Sobota 2. decembra 2017, 19:00
Tipsport Aréna Praha
Účinkujú: Marika Gombitová, Celeste Buckhingham, Martin Chodúr, Adam Mišík, Adam Ďurica a ďaľší
Vstupenky: Ticket Art a Ticketportal

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Adam ĎuricaCeleste BuckinghamMarika GombitováMartin Chodúr