Celeste Buckingham a Samuela Tomečka spojila láska k hudbe, zverejnili videoklip k piesni Shoes

Celeste buckingham, samo tomecek.jpg
Speváčka Celeste Buckingham a spevák Samuel Tomeček Foto: Miňo Debnár

BRATISLAVA 4. septembra (WebNoviny.sk) – Speváčka Celeste Buckingham a spevák Samuel Tomeček zverejnili videoklip k spoločnej skladbe Shoes. Duet sa objaví na Tomečkovom albume, ktorý plánuje vydať budúci rok.

Spolupráca ich potešila

Dvojicu interpretov podľa vlastných slov spojila láska k hudbe. „Som veľmi rada, že sa nám so Samuelom podarilo zložiť a naspievať duet. Poznáme sa už dlhšie a potešilo ma, keď ma oslovil na spoluprácu,“ povedala Buckingham.

Mladá rodáčka z Zürichu bola pre Tomečka prvou a jedinou voľbou. „Celeste obdivujem ako speváčku a zároveň sme si sadli aj ľudsky. Kamarátime sa aj v súkromí, takže k spolupráci prišlo prirodzene. Som veľmi rád, že sa to podarilo zrealizovať a že sme k pesničke natočili aj videoklip,“ podotkol spevák, v ktorého prípade ide o prvý duet so ženou.

„Celeste mala podmienku, aby skladba bola v anglickom jazyku a aby to nebola balada. Taktiež sme sa dohodli, že ma bude v štúdiu koučovať v angličtine,“ zasmial sa Tomeček.

Samuel ma rád pevnú ženskú ruku

„Ja som rád, pretože sa mi páčia ženy, ktoré majú pevnú ruku. Dúfal som, že so mnou nebude mať veľa práce a myslím, že nakoniec sme to obaja zvládli. Teším sa, že sme si pesničku napísali sami, pretože vyjadruje nás oboch – môj aj jej svet,“ dodal.

Videoklip dvojica nakrúcala v Banskej Štiavnici, Jasnej a na Donovaloch. „Natáčali sme ho so skvelým A-Teamom na čele s Michalom Nemtudom, s ktorým som spolupracoval po prvý raz. Bolo to však pre mňa jedno z najpríjemnejších nakrúcaní, aké som kedy zažil,“ poznamenal Tomeček.

Informácie agentúre SITA poskytla PR manažérka Samuela Tomečka Andrea Pivarčiová.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Celeste BuckinghamSamuel Tomeček