Célin Dion už nemá rada svoju pieseň k Titanicu

Celine dion
Céline Dion Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 5. júna (WEBNOVINY) – Kanadská speváčka Céline Dion priznala, že už nemá rada svoju vlastnú pieseň My Heart Will Go On, ktorú naspievala k filmu Titanic (1997).

Reagovala tak na slová hviezdy tejto snímky Kate Winslet, ktorá v marci vyhlásila, že zo skladby je jej na vracanie.

My Heart Will Go On mi dala šancu byť spojená s klasikou, ktorá bude žiť navždy. Ale keď zrátam, koľko ráz som ju už spievala, možno aj mne príde zle. Keď ju tak unavuje a chce vracať, tak som rada, že ju nespieva,“ vyjadrila sa Dion v relácii Today.

Céline Dion v súčasnosti pôsobí v Las Vegas. S Colosseom v miestnom Caesar’s Palace má podpísanú zmluvu na 70 rezidentných šou ročne v rokoch 2011 až 2014. Ide už o jej druhú sériu koncertov, prvú s názvom A New Day… absolvovala v rokoch 2003 až 2007.

Stala sa tak z nej historicky druhá najúspešnejšia interpretka v Las Vegas po Elvisovi Presleym. Okrem koncertovania sa Dion stíha venovať manželovi Renému Angélilovi a ich trom synom – jedenásťročnému René-Charlesovi a ročným dvojičkám Eddymu a Nelsonovi.

V septembri minulého roka uviedla na trh pod značkou Celine Dion Parfums už svoju 15. vôňu. Speváčka počas svojej kariéry vydala 23 štúdiových albumov, šesť live albumov a 17 kompilácií a na konte má okrem spomínanej skladby My Heart Will Go On hity ako The Power of Love, Because You Loved Me, All by Myself, I’m Your Angel či A New Day Has Come.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Céline DionKate Winslet