Céline Dion zverejnila novú pieseň Somebody Loves Somebody

Céline Dion
Céline Dion Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 18. októbra (WEBNOVINY) – Kanadská speváčka Céline Dion predstavila novú pieseň s názvom Somebody Loves Somebody.

Ide už o zverejnené druhú skladbu z jej pripravovaného albumu Loved Me Back To Life, z ktorého 45-ročná speváčka už ponúkla fanúšikom aj titulnú pieseň.

Samotná štúdiovka by sa mala dostať do predaja 11. novembra, pričom na nej budú hosťovať aj interpreti ako Babyface, Ne-Yo či legendárny Stevie Wonder.

Céline Dion v súčasnosti pôsobí v Las Vegas. S Colosseom v miestnom Caesar’s Palace má podpísanú zmluvu na 70 rezidentných šou ročne v rokoch 2011 až 2014.

Okrem koncertovania sa Dion stíha venovať manželovi Renému Angélilovi a ich trom synom – René-Charlesovi a dvojičkám Eddymu a Nelsonovi. Speváčka, ktorej meno sa nachádza aj na hollywoodskom Chodníku slávy, vydala doteraz dvadsaťštyri štúdiových albumov, šesť živých nahrávok a 16 kompilácií. Na konte má hity ako My Heart Will Go On, The Power of Love, Because You Loved Me, All by Myself, I’m Your Angel či A New Day Has Come.

Video: Celine Dion – Somebody Loves Somebody

https://youtube.com/watch?v=EVrgGelbTg4

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Céline DionStevie Wonder