Ako zažiť celkom nové zážitky na dovolenke? Stačí vám k tomu mobil

Dovolenka, mobil,

Aj vy patríte k tým, ktorí používajú mobil i počas dovolenky? Ako si vyhľadať vhodnú destináciu, čo podniknúť a aké miesta odporúčajú iní dovolenkári navštíviť v danej lokalite? To všetko môže poskytnúť aj z pohodlia vášho domova zaujímavá aplikácia, ktorá predstavuje personalizovaného sprievodcu na ceste za vysnenou dovolenkou.

Až 90 % cestovateľov používa na dovolenke svoj mobil viac ako dve hodiny denne. Snažíme sa vyhľadať vhodnú destináciu, podrobnosti o nej. Hodnotenia iných cestovateľov a odporúčania, aké miesta nám nemôžu uniknúť, či akú formu zábavy využiť, aby sa dovolenka 2018 stala pre nás nezabudnuteľným zážitkom a z danej destinácie nám nič dôležité neuniklo. Samozrejme mať vždy po ruke dôležité kontakty a byť všade načas. Na to všetko pravdepodobne využívame rôzne aplikácie. Viete si však predstaviť appku, ktorá by spájala všetko dokopy a umožnila nám prísť na dovolenku dobre informovaní a zorientovaní?

Aplikácia vacatuner ako personalizovaný  sprievodca na vašej dovolenke

S nápadom, ako využiť tieto fakty, spojiť ich do jednej aplikácie a tým vytvoriť sprievodcu ako šitého na mieru práve pre vás, prišiel Michal Kukula zo spoločnosti vacatuner. Vďaka špecializovanej Executive Search spoločnosti Amrop Slovakia našiel vhodný tím na jeho realizáciu. Výsledným produktom je spomínaná aplikácia vacatuner.

Aplikácia, ktorá určuje trendy v cestovaní

Pomocou B2B platformy vacatuner vedia cestovné kancelárie klientom pripraviť skutočne personalizovaný zážitok a poskytnúť informácie najmodernejším a zároveň najprirodzenejším spôsobom. Vacatuner zároveň umožňuje zásadne rozšíriť ponuku doplnkových služieb, ktoré pre cestovnú kanceláriu znamenajú dodatočné tržby, a najmä vytvára rozsiahle možnosti na budovanie naozaj osobného vzťahu s minulými, súčasnými i budúcimi cestovateľmi, ktorým umožňuje celkom nový zážitok.

Natívny článok

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom