Interaktívna mapa lyžovania v Rakúsku

Malyprinc

BRATISLAVA 23. októbra (PR) – Cestovateľský portál www.malyPrinc.sk vytvoril ďalšiu interaktívnu mapu lyžovania, kde na prvý pohľad získate prehľad o aktuálnych podmienkach na lyžovanie v najdôležitejších lyžiarskych strediskách Rakúska.

Strediská sú rozdelené do 4 farebných kategórii podľa toho, koľko snehu je v dolnej a hornej stanici a aký počet lanoviek a zjazdoviek je v prevádzke. Keď prejdete myšou na stredisko tak sa vám ukážu detailné informácie o počasí, poslednom snežení, výške snehu v dolnej a hornej stanici strediska, počte otvorených zjazdoviek a fungujúcich lanoviek rozdelených na kabínkové, sedačkové a vlekové. Údaje sa aktualizujú raz denne.

Na mape je samozrejme aj prehľad cien za 5 – 8 dňový pobyt na jednu osobu.

„Každý rok sa snažíme vylepšiť jednu zo sekcii nášho portálu. Tento rok, sme aktuálne a podrobné údaje z každého strediska dali na jednu mapu, aby sme uľahčili orientáciu pri výbere toho správneho lyžiarskeho strediska lyžiarom, ktorí sa rozhodujú na poslednú chvíľu“ vysvetľuje riaditeľ cestovateľského portálu malýPrinc pán Andrej Maťko.

http://lyzovanie.malyprinc.sk/

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom