Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Turecko
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pixabay.com
2. 07. 2018 15:43 Správy od Cestujsi.skSITA Diskusia

Letisko M.R. Štefánika sa môže pochváliť ďalšou atraktívnou linkou

Ďalšia atraktívna linka, ktorá poteší nejedného Slováka.

Naj­väč­šia európ­ska níz­ko­ná­kla­dová spo­loč­nosť Ry­anair vstu­puje na tu­recký trh a ozná­mila, že spustí novú pra­vi­delnú linku z Le­tiska M. R. Šte­fá­nika v Bra­ti­slave do mesta Da­la­man. Je to jedno z najatraktívnejších miest v Turecku, s množstvom čarovných pláží a dostupnou autobusovou dopravou.

Lie­tať z Bra­ti­slavy do Tu­recka sa za­čalo od 28. júna 2018 s frek­ven­ciou 1 x týž­denne každý štvr­tok. „Ry­anai s po­te­še­ním ozna­muje svoj vstup na tu­recký trh, spo­čiatku s dvoma lin­kami z Da­la­manu do Bra­ti­slavy a Dub­linu, ktoré spus­tíme kon­com júna. Linky budú v pre­vádzke raz týž­denne, sú sú­čas­ťou nášho let­ného le­to­vého po­riadku 2018 a le­tenky si možno už  za­kú­piť,“ po­tvr­dil pre bts.aero Da­vid O′Brien z Ry­anairu.

Mŕtve more
pixabay.com

Ak plánujete last- minute dovolenku, spiatočná letenka do tureckého Dalamane v mesiacoch júl – august vás výjde na prijateľných 79 eur – s príručnou batožinou v cene. To je dosť dobrý dôvod na to, aby ste sa začali baliť.

Cappadocia je jedným z najfotogenickejších miest v Turecku:

Cappadocia
pixabay.com

Odporúčané články

Najväčšie letisko sveta bude v tureckom Istanbule Dráma na letisku so šťastným koncom

Témy

Diskusia

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Neprehliadnite

Prekvapením pre Danka je Šeliga, „ktorý sa tváril ako aktivista“, nie Kiskova strana Aktualizované: Bývalý zamestnanec vo firme v Dubnici nad Váhom zastrelil nadriadeného Stále mi znie v ušiach ohromujúci aplauz fanúšikov, Chára je vďačný a hrdý na Boston Video: Andrej Kiska predstavil svoju stranu Za ľudí, jej priority a tváre (aktualizované) Kiskova strana Za ľudí má podľa politológa potenciál zasiahnuť do pomerov na politickej scéne Prečo (ne)cestovať do Iránu? Cestovateľské tipy

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X