Replika kaviarne zo seriálu Priatelia ponúkne kávu zdarma

V New Yorku otvoria repliku kaviarne zo seriálu Priatelia
Warner Bross

Slávnu repliku kaviarne, ktorá bude verným divákov legendárneho seriálu jeden mesiac servírovať kávu bezplatne, otvoria v New Yorku.

Americký seriál Priatelia, ktorý si získal fanúšikov na celom svete, síce poslednú klapku finálnej desiatej série nakrútil v roku 2004, na popularite však nestráca ani po rokoch.
V New Yorku otvoria repliku kaviarne zo seriálu Priatelia
Warner Bross

Tvorcovia obľúbeného programu sa pri príležitosti osláv 20. výročia odvysielania prvej časti seriálu rozhodli divákom darovať malé prekvapenie. V priebehu septembra v New Yorku otvorí svoje brány dočasná pop-up kaviareň Central Perk, ktorá bude vernou kópiou legendárnych priestorov, kde sympatická šestica priateľov trávila väčšinu voľného času.

Smradľavá mačka aj čašník Gunther

V kaviarni nebude chýbať pohodlný oranžový gauč, pri ktorom Ross (David Schwimmer), Rachel (Jennifer Aniston), Monica (Courteney Cox), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matt LeBlanc) a Phoebe (Lisa Kudrow) prežívali životné slasti aj strasti. Návštevníci sa môžu tešiť aj na tematické večery s gitarou, pri ktorých budú znieť známe Phoebine hity vrátane nezabudnuteľnej „Smradľavej mačky“ a vo vybrané dni bude kávu zákazníkom servírovať známy holohlavý čašník Gunther alias James Michael Tyler.

Bez platenia

Súčasťou kaviarne, ktorá vznikne v spolupráci filmového štúdia Warner Bross a výrobcu kávy Eight O´Clock, bude aj obchod s pamätnými predmetmi zo seriálu. Replika seriálovej kaviarne bude verným divákom servírovať kávu úplne zadarmo. Central Perk otvorí svoje brány 17. septembra v newyorskej štvrti SoHo. Dočasná kaviareň bude otvorená jeden mesiac, 18. októbra sa s návštevníkmi rozlúči záverečnou párty.

V New Yorku otvoria repliku kaviarne zo seriálu Priatelia
Warner Bross

Nostalgickí diváci, ktorí zatúžia po útulnej atmosfére kaviarne zo seriálu Friends, však nemusia smútiť. Od roku 2012 stojí kaviareň s rovnakým konceptom aj v anglickom Liverpoole, uplynulý rok vznikla ďalšia filiálka v Chesteri. V kopírovaní nezaostáva ani Ázia – Central Perk nájdete už aj v Pekingu a Šanghaji.

https://www.youtube.com/watch?v=W7jlGRq8xZ4

www.timewarner.com

Ďalšie k téme

    Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom