Slovenská firma Sygic zaplatí jednému štastlivcovi cestu okolo sveta. Kto má záujem o prácu snov?

Horizon33_2016 5 30_1 7 45.jpg

Ponuka snov, ktorú zverejnila slovenská firma Sygic učarila nejednému dobrodruhovi. Láka v nej na ročné cestovanie okolo sveta s tým, že vybranému uchádzačovi uhradí všetky poplatky. Jeho jedinou úlohou však bude všetko podrobne dokumentovať – pomocou virtuálnej reality. Tak, kto z vás by do toho išiel?

Na dokonalý zážitok bude štastlivec používať 360 stupňovú kameru. Všetko súvisí s novou aplikáciou, ktorú Sygic nedávno predstavil. Ide o platformu s názvom Sygic Travel a má zmeniť spôsob cestovania tak, ako ho poznáme doteraz.  Splniť si svoj sen môžu českí alebo slovenskí uchádzači. Pomienkou je, aby mali pozitívny vzťah k moderným technológiám a chuť cestovať, uvádza sa v tlačovej správe.

Tak, ako je cieľom platformy Sygic Travel priniesť zmenu do cestovania, tak chceme zmeniť život nášmu novému kolegovi. Rok cestovať a spoznávať nepoznané otvára možnosť splniť si svoj sen a zároveň nám poskytne to najlepšie z celého sveta, čo by mali naši používatelia vidieť. Preto hľadáme nadšenca pre cestovanie, ktorý sa stotožní s našimi hodnotami a pracovná náplň sa stane pre neho veľkou výzvou,“ zdôraznil Michal Štencl, CEO v spoločnosti Sygic.

Horizon33_2016 5 30_1 10 50.png
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom