Charlieho Sheena čaká labutia pieseň, skončí s kariérou

Sheen
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 20. júna (WEBNOVINY) – Americký herec Charlie Sheen sa rozhodol, že účinkovanie v pripravovanom seriáli Anger Management bude jeho poslednou hereckou úlohou. Novým projektom chce ukončiť svoju kariéru.

Keď seriál skončí, skončím aj ja. Toto je moja labutia pieseň,“ uviedol 46-ročný herec. „Robím to už 30 rokov. Som vďačný. Žijem svoj vysnívaný život len vďaka televízii. Ale v istej chvíli človeka unaví nosiť oblečenie niekoho iného, hovoriť niečie slová a pracovať na mieste niekoho iného,“ povedal otec piatich detí.

Sitkom Anger Management inšpirovaný snímkou Kurz sebaovládania z roku 2003 začnú v USA vysielať už vo štvrtok. Sheen v ňom má hrať terapeuta v kurze sebaovládania, ktorý bude svojimi neobvyklými metódami spôsobovať chaos v životoch svojich pacientov. Zatiaľ najväčší úspech mu prinieslo účinkovanie v seriáli Dva a pol chlapa (2003), v ktorom hral sukničkára a starého mládenca Charlieho Harpera.

https://www.youtube.com/watch?v=EHyACwT-1eI

V čase nakrúcania bol Sheen najlepšie plateným televíznym hercom na svete. Vyhodili ho však po medializovanom spore, v ktorom verbálne napadol všetkých tvorcov seriálu. V sitkome ho nahradil herec Ashton Kutcher.

Za svoj výkon získal štyri nominácie na cenu Emmy a dve na Zlatý glóbus. Okrem toho si zahral aj v snímkach ako Čata (1986), Wall Street (1987), Mladé pušky (1988) či Horúce strely (1991).

Informácie pochádzajú z webovej stránky AceShowbiz.com a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ashton KutcherCharlie Sheen