Charlieho Sheena zažalovala bývalá snúbenica

Charlie Sheen
Charlie Sheen so svojou snúbenicou Brett Rossi Foto: youtube.com/print screen

BRATISLAVA 4. decembra (Webnoviny.sk) – Americký herec Charlie Sheen čelí obžalobe od bývalej snúbenice Brett Rossi. Podľa právnych dokumentov, ktoré získal magazín People, ho vo štvrtok zažalovala za ublíženie na zdraví, psychickú ujmu, neoprávnené väznenie a nedbanlivosť.

Rossi, vlastným menom Scottine Ross, v dokumentoch vyhlásila, že herec bol vo vzťahu násilný, hrubý a nekontrolovateľný. Počas jeho drogových a alkoholových epizód ju vraj bil, vyhrážal sa jej smrťou a oháňal sa pred ňou nenabitou zbraňou. Napriek tomu, že Sheen vyhlásil, že o HIV povedal každej svojej milenke, ona tvrdí opak. Údajne sa o tom dozvedela až po objavení jeho liekov, čo bolo podľa nej v čase, keď už spolu spali minimálne päťkrát. „Ak by Sheen navrhovateľke odhalil, že je HIV pozitívny, keď sa prvý raz stretli, nemala by s ním sex a v konečnom dôsledku by medzi nimi nevznikol vzťah,“ uviedla. V marci 2014 ju údajne donútil k potratu, pretože nechcel, aby jeho ďalšie dieťa bolo retardované. Nakoniec dodala, že aj napriek tomu všetkému s ním bola z lásky. Sheen a Rossi boli zasnúbení od februára do októbra 2014.

Dvadsaťšesťročná bývalá pornoherečka tvrdí, že celú záležitosť mali vyriešiť vyplatením milióna dolárov (asi 937-tisíc eur) a piatimi percentami z konečného zisku zo seriálu Kurz sebaovládania (2012 – 2014). Päťdesiatročný rodák z New Yorku však podľa nej od dohody odstúpil po tom, ako verejne oznámil, že je HIV pozitívny. Jeho zástupca tieto obvinenia poprel.

Charlie Sheen, vlastným menom Carlos Irwin Estévez, je známy predovšetkým ako predstaviteľ sukničkára a starého mládenca Charlieho Harpera zo seriálu Dva a pol chlapa (2003 – 2015), v ktorom účinkoval v rokoch 2003 až 2011. V čase nakrúcania bol najlepšie plateným televíznym hercom na svete a za svoj výkon získal štyri nominácie na ceny Primetime Emmy a dve na Zlatý glóbus. Sheen si okrem toho zahral aj v snímkach ako Čata (1986), Wall Street (1987), Mladé pušky (1988), Prvá liga (1989), Horúce strely (1991), Horúce strely 2 (1993), Traja mušketieri (1993), V koži Johna Malkovicha (1999), Scary Movie 3 (2003) či Scary Movie 5 (2013).

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Charlie Sheen