ChatON - nová komunikačná aplikácia od Samsungu

ChatON
Foto: Samsung

BRATISLAVA 21. októbra (WEBNOVINY) – ChatON ponúka používateľom jednoduchý spôsob komunikácie s priateľmi a rodinou bez ohľadu na to, ktorú platformu ich mobilný telefón využíva. Používatelia môžu komunikovať rôznymi spôsobmi – môžu zdielať multimediálny obsah, posielať animované správy a samozrejme chatovať s priateľmi – buď s jednotlivcami alebo skupinovo.

Unikátna funkcia tejto aplikácie umožňuje vytvárať a zdielať textové i multimediálne správy vytvorené pomocou animačného programu. Prílohou správy potom môžu byť fotografie, videá, audio nahrávky alebo kontakty. ChatON navyše umožní uchovávať všetky súbory zaslané počas konverzácie v úložisku Trunk, takže je možné ich potom veľmi jednoducho používať v ďalšej konverzácii. Samozrejmosťou je tak možnosť skupinového chatu alebo blokovania vybraných kontaktov.

Toto sú jej základné funkcie:

Skupinový Chat: Používatelia si môžu nastaviť skupiny chatu a mikro-spoločenstvo. Táto funkcia umožňuje používateľom chatovať s viac než dvoma kamarátmi v jednom okne, zatiaľ čo „broadcast“ správy je možné poslať niekoľkým kamarátom naraz.

Meranie interakcie: Umožňuje zistiť, ako často a s ktorými kamarátmi chatujú.

Priatelia hovoria: Umožňuje komentovať príspevky na offline profile svojich priateľov.

Animované správy: Používatelia môžu vytvárať animované správy s použitím fotografií, ručného kreslenia, textu alebo audio nahrávky.

Trunk: Úložisko súborov

https://www.youtube.com/watch?v=jwBSp2xD-gw

Aplikáciu je možné stiahnuť zadarmo zo Samsung Apps alebo Android Marketu. Od októbra bude predinštalovaná na inteligentných telefónoch s operačným systémom Bada 2.0 a na ďalších vybraných klasických telefónoch Samsung a postupne do konca roka 2011 aj na všetkých ostatných platformách, ktoré Samsung poskytuje. Okrem toho si aplikáciu budú môcť stiahnuť a nainštalovať aj používatelia zariadení so systémom iOS a BlackBerry.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Samsung