Chcela zomrieť, teraz túži žiť

Prežiť
Foto: Ikar

BRATISLAVA 21. septembra (WBN/PR) – Je krátko pred Vianocami. Tínedžerka Jane letí domov do New Jersey a pri sebe má fľaštičku s tabletkami.

Kým lietadlo pristane, už nechce byť medzi živými. Štedrý večer pre ňu totiž znamená smrť – pripomína jej otcovu samovraždu. Jane nepochybuje, že jej je predurčený rovnaký osud.

Knižná novinka Prežiť je podľa čitateľov návykové čítanie, ktoré vás strhne svojou dynamikou i hĺbkou citov.

Jane zatvorili po prvom pokuse o samovraždu na psychiatriu, kde strávila celý rok. Pred sviatkami ju pustili domov, a tak sa jej konečne naskytne príležitosť. Bude to symbolické – poletí do zabudnutia. Na druhú stranu rieky…

Odrazu sa však lietadlo dostane do turbulencií a všetko sčernie. Jane sa preberie uprostred besniacej búrky kdesi v horách, v snehu sú rozmetané trosky lietadla a mŕtve telá. Okrem nej haváriu prežil jediný pasažier – chlapec menom Paul.

Na ceste za záchranou zdolávajú skalné steny, v noci sa túlia k sebe, aby sa zahriali. V ľadovej ničote sa medzi nimi vytvára jedinečné citové puto. A Jane si vďaka Paulovi prvýkrát želá prežiť, teší sa na spoločnú budúcnosť. Divočina je však zradná a šancu dostane len jeden z nich…

Začítajte sa do 1. kapitoly tohto strhujúceho príbehu o láske, odvahe a obrovskej sile nádeje. O dievčati, ktoré najskôr bojovalo o to, aby mohlo zomrieť…a potom zúfalo túžilo žiť. Všetko totiž zmenila láska.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Ikar