Chceš byť štýlový? Zaobstaraj si tieto parádne hodiny!

technika, hodiny
www.youtube.com

Inteligentné hodiny na stenu? Niečo také naozaj existuje. Ak chceš, aby ti všetci kamoši závideli tvoju najnovšiu nielen imidžovú, ale aj praktickú vychytávku, porozmýšľaj nad týmto efektným doplnkom.

Hodiny na stenu sú, podobne ako náramkové hodinky, ktoré úplne „vytllačili“ mobilné telefóny, v dnešnej dobe už tak trochu out. Nielen preto, že v očiach súčasného človeka môžu byť vnímané ako čosi, čo je staromódne a hlavne nudné a nezaujímavé, ale možno aj preto, že klasické nástenné hodiny zväčša otravne tikajú. Hodiny Coolest Clock riešia oba problémy: netikajú, pretože na nich nie je prakticky nič mechanické a nepôsobia nudne, pretože fungujú a vyzerajú jednoducho inak.

technika, hodiny

V prípade týchto hodín ide totiž o zariadenie, ktoré obraz „aktuálneho času“ projektuje na stenu. Ak ti náhodou informácia o aktuálnom čase na stene nestačí, tieto hodiny ti umožňujú pridať tam pomocou aplikácie poznámky o počasí, tweety či správy.

technika, hodiny
VALKENBURG 22. septembra (WEBNOVINY) - Holanďanka Marianne Vosová potvrdila úlohu najväčšej favoritky a v domácom prostredí vo Valkenburgu sa stala majsterkou sveta v cestných cyklistických pretekoch s hromadným štartom. V 128,8 km dlhých pretekoch triumfovala pred Austrálčankou Rachel Neylanovou a Taliankou Elisou Longovou-Borghiniovou. Vosová zaútočila v stúpaní na Cauberg, ktorého vrchol je 2 km pred cieľom. Cez pásku prešla mávajúc holandskou vlajkou. Vosová tento rok vyhrala aj olympijské preteky v Londýne. [textbox align="none"] Výsledky - majstrovstvá sveta v cestnej cyklistike vo Valkenburgu: Ženy (128,8 km): 1. Marianne Vosová (Hol.) 3:14:29, 2. Rachel Neylanová (Austr.) +10 s, 3. Elisa Longová-Borghiniová (Tal.) +18, 4. Amber Nebenová (USA) +33, 5. Anna Van Der Breggenová (Hol.) +55, 6. Rossella Rattová (Tal.) +3:40 [/textbox]

Najlepšie na týchto nástenných hodinách je to, že ich vzhľad môžeš ľubovoľne meniť. Obraz, premietaný na stenu, je totiž kompletne upraviteľný. Keď ťa omrzí, ako tvoje hodiny vyzerajú, jednoducho zmeníš ich „tvár“ a hotovo.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom