Chlapčekovi s leukémiou sa splnil sen, stretol sa s Batmanom

Barber, Bale
Christian Bale zobral malého Jaydena, ktorý bojuje s leukémiou, do Disneylandu. Foto: Facebook/Barber

BRATISLAVA 10. septembra (WEBNOVINY) – Anglický herec Christian Bale splnil sen štvorročného chlapčeka Jaydena Barbera, ktorý už dva roky bojuje s leukémiou.

Jemu i jeho rodine kúpil letenky do Kalifornie, kde sa spolu v stredu naobedovali v reštaurácii Club 33 v Disneylande.

Urobil tak bez toho, aby na to upozorňoval akékoľvek médiá a verejnosť sa o ich stretnutí dozvedela iba vďaka chlapcovej matke, ktorá fotografiu Jaydena a Balea zverejnila na Facebooku.

Chorý chlapec veľmi túžil stretnúť ‚skutočného Batmana‘ a práve preto vznikla na Facebooku stránka s názvom Lighting the Batsignal for Jayden.

Jej cieľom bolo upozorniť na chlapcov sen a podporilo ju vyše 31-tisíc ľudí. Predstaviteľ tohto superhrdinu Christian Bale sa rozhodol Jaydenovo želanie splniť a jeho mama mu v piatok prostredníctvom sociálnej siete vyjadrila svoju nesmiernu vďaku.

„Rozprávali sa o filmoch a superhrdinoch a on s radosťou počúval všetko, čo mu chcel Jayden povedať. Christian, jeho žena a dcéra patria medzi najlepších ľudí, akých sme kedy stretli! Nemôžem o nich povedať jediné zlé slovo. Poviem vám, Jayden na nich urobil minimálne taký dojem ako oni na Jaydena,“ napísala.

Bale v júli tiež navštívil nemocnicu v coloradskom meste Aurora, kde ležalo mnoho zranených po streľbe počas projekcie najnovšej batmanovky Návrat Temného rytiera (2012).

Tridsaťosemročný Christian Bale má na konte Oscara za výkon v snímke Fighter (2010). Superhrdinu Batmana predviedol na plátne trikrát pod režisérskou taktovkou Christophera Nolana – vo filmoch Batman začína (2005), Temný rytier (2008) a Návrat Temného rytiera (2012). Zažiaril aj v snímkach ako Americké Psycho (2000), Mandolína kapitána Corelliho (2001), Equilibrium (2002), Mechanik (2004), Drsné časy (2005), Temný úsvit (2006), Dokonalý trik (2006), 3:10 vlak do Yumy (2007), Partička B. D. (2007) alebo Verejní nepriatelia (2009).

Informácie zverejnila webstránka www.hollywoodreporter.com.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Christian Bale