Chris Brown a Drake dostali ponuku ´na férovku´ v ringu

Chris Browne, Drake
Zľava: Chris Brown a Drake Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 27. júna (WEBNOVINY) – Kanadský rapper Drake a americký r’n’b spevák Chris Brown si svoj spor môžu vyriešiť v boxerskom ringu, pričom by za to dostali aj zaplatené.

Miliardár Alkiviades „Alki“ David ponúka každému z nich za pästiarsky súboj jeden milión amerických dolárov (v prepočte približne 802-tisíc eur). Ďalší milión dolárov by putoval na charitatívne účely. Zápas by sprostredkoval promotér Damon Feldman.

Táto ponuka je reakciou na medializovaný incident, ku ktorému malo dôjsť v polovici júna v newyorskom nočnom klube W.i.P. Chris Brown si tam pri roztržke rozbil bradu. Okrem neho sa tam podľa polície zranili minimálne ďalší štyria ľudia.

Podľa viacerých zdrojov bol súčasťou incidentu aj rapper Drake, aj keď to jeho hovorca poprel. K násilnostiam malo dôjsť po tom, čo sa Drake k Brownovi priblížil a načal háklivú tému ohľadom Rihanny.

Barbadoská speváčka kedysi randila s Drakeom a tiež s Brownom, ktorý ju vo februári 2009 fyzicky napadol. Za tento čin dostal päťročnú podmienku, 180 dní verejnoprospešných prác a musel tiež absolvovať ročný program o rodovo podmienenom násilí. Informácie pochádzajú z webovej stránky nme.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Chris BrownDrake