Chris Brown a Drake môžu za boxerský súboj dostať milióny

Chris Brown
Chris Brown Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 1. júla (WEBNOVINY) – Ak sa kanadský rapper Drake a americký r’n’b spevák Chris Brown rozhodnú riešiť svoj spor v boxerskom ringu, rozdelia si 10 miliónov dolárov (v prepočte približne 7,9 milióna eur).

Svoju ponuku z pôvodného milióna dolárov pre každého z nich zvýšil miliardár Alkiviades „Alki“ David a promotér a majiteľ Boxerskej federácie celebrít Damon Feldman, keďže na tú prvú ani jeden hudobník nereagoval.

Víťaz by dostal 9 miliónov dolárov (7,1 milióna eur), zvyšok by zrejme poputoval porazenému.

Táto ponuka je reakciou na medializovaný incident, ku ktorému malo dôjsť v polovici júna v newyorskom nočnom klube W.i.P. Chris Brown si tam pri roztržke rozbil bradu. Okrem neho sa tam podľa polície zranili minimálne ďalší štyria ľudia. Podľa viacerých zdrojov bol súčasťou incidentu aj rapper Drake, aj keď to jeho hovorca poprel.

„Namiesto bitky v bare za to môžu dostať zaplatené,“ vysvetlil Feldman svoj návrh pre E! News. K násilnostiam malo dôjsť po tom, čo sa Drake k Brownovi priblížil a načal háklivú tému ohľadom Rihanny. Barbadoská speváčka kedysi randila s Drakeom a tiež s Brownom, ktorý ju vo februári 2009 fyzicky napadol.

Za tento čin dostal päťročnú podmienku, 180 dní verejnoprospešných prác a musel tiež absolvovať ročný program o rodovo podmienenom násilí.

Informácie pochádzajú z webovej stránky aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Chris BrownDrake